Yeni Mario Maceraları Oyunu – Super Mario 3 : Mario Forever Advance İndir Download Yükle Bedava

Efsane oyun Mario’yu yenilenmiş hali ile oynamak isteyenler için Super Mario 3 : Mario Forever Advance isimli oyunu tavsiye ediyoruz. Yepyeni maceralara atılacağınız bu oyunda Mario’yu her zaman olduğu gibi tehlikelerden koruyup en iyi puanları almaya çalışıyorsunuz.


Super Mario 3: Mario Forever Advance İle Yeni Maceralara Atıl!

Efsane oyun Mario’yu yenilenmiş hali ile oynamak isteyenler için Super Mario 3 : Mario Forever Advance isimli oyunu tavsiye ediyoruz. Yepyeni maceralara atılacağınız bu oyunda Mario’yu her zaman olduğu gibi tehlikelerden koruyup en iyi puanları almaya çalışıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,09 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 3
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Klasik Mario oyunlarının yenilenmiş haliyle Super Mario 3: Mario Forever, çocukluğunuza tekrar döndürüp, bu oyunu daha önce hiç oynamamış olsanız bile sizi saatlerce esir alabilir. Eğer eski yıllarınıza dönüp bilgisayar başında eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, bu oyun tam size göre.

Super Mario 3  Mario Forever Advance

Mario’nun ezeli düşmanı King Bowser Koopa, Mario’nun ülkesi Mantar Krallığı’nı yıkarak, prensesi kaçırır. Görev; Mario ile birlikte prensesi kurtarmaktır. Ayrıca Super Mario 3 : Mario Forever, Mario Minix, Mario Goomba Party, Super Mario Starman Running ve Mario Funny tanks oyunlarını da içermektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Yeni Mario Maceraları Oyunu – Super Mario 3 : Mario Forever Advance İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir