Word’de Matematiksel Sembolleri Yazma Programı – MathType İndir Download Yükle

Matematik sembollerini yazma programı, Matematiksel sembolleri yazma programı, word de Matematik sembollerini yazabilme programı.


Matematik sembollerini yazma programı, Matematiksel sembolleri yazma programı, word de Matematik sembollerini yazabilme programı.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 4.3 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

MathType ile matematiksel sembollerin yazımı artık kolay. Office Word’ün denklem düzenleyicisinden çok daha kapsamlı ve pratik olması, ayrıca Word’de makro olarak kullanılabilmesi programı vazgeçilmez kılan özellikleri. Program öylesine kolay hazırlanmış ki üreticisi yol gösterici bile hazırlamamış. Kurulumu ve kullanımı şöyle:

MathType

Programı kurmadan önce Word’ü açın. Araçlar>Makro>Güvenlik’e gelin ve güvenliği düşük seviyeye getirin. Bu Mathtype’ı Word’de daha pratik kullanabilmeniz için yapmanız gereken ayardır. Bu ayarı yaptıktan sonra Mathtype’ı kurunuz. Kurulum için sadece bir kur dosyamız var ki üzerine çift tıklamanız yeterli olacaktır. Kurulum sonrası Word’e baktığınızda üstte Mathtype’a ait butonların eklendiğini göreceksiniz. O andan itibaren matematiksel veri içeren makale, tez, ödev vb. her şeyi Mathtype ile yazabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular? : mathtype indir gezginler, mathtype indir, mathtype nedir, matematik soru yazma programı, mathtype gezginler, wordde semboller gözükmüyor, Mathtype Indir Download Gezginler, mathtype 6 9 indir gezginler, mathtype 6 9 win 10 indir gezginler, wordde matematik

0 Yorum: “Word’de Matematiksel Sembolleri Yazma Programı – MathType İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir