Word’de Matematiksel Sembolleri Yazma Programı – MathType İndir Download Yükle

Sponsorlu Bağlantılar

Matematik sembollerini yazma programı, Matematiksel sembolleri yazma programı, word de Matematik sembollerini yazabilme programı.


Matematik sembollerini yazma programı, Matematiksel sembolleri yazma programı, word de Matematik sembollerini yazabilme programı.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 4.3 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

MathType ile matematiksel sembollerin yazımı artık kolay. Office Word’ün denklem düzenleyicisinden çok daha kapsamlı ve pratik olması, ayrıca Word’de makro olarak kullanılabilmesi programı vazgeçilmez kılan özellikleri. Program öylesine kolay hazırlanmış ki üreticisi yol gösterici bile hazırlamamış. Kurulumu ve kullanımı şöyle:

MathType

Programı kurmadan önce Word’ü açın. Araçlar>Makro>Güvenlik’e gelin ve güvenliği düşük seviyeye getirin. Bu Mathtype’ı Word’de daha pratik kullanabilmeniz için yapmanız gereken ayardır. Bu ayarı yaptıktan sonra Mathtype’ı kurunuz. Kurulum için sadece bir kur dosyamız var ki üzerine çift tıklamanız yeterli olacaktır. Kurulum sonrası Word’e baktığınızda üstte Mathtype’a ait butonların eklendiğini göreceksiniz. O andan itibaren matematiksel veri içeren makale, tez, ödev vb. her şeyi Mathtype ile yazabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular? : mathtype indir gezginler, mathtype indir, matematik yazma programı, matematik tez yazma programı, matematik sembollerle kolay yazım indir, apple ipad mathtype yükle, mathtype benzeri programlar, matematik sembolleri kodları ters a wordde yazma, matematik sembolleri indir, download mathtype

0 Yorum: “Word’de Matematiksel Sembolleri Yazma Programı – MathType İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar