Sistem Temizleme ve Gereksiz Dosyaları Silme Programı – Wise Disk Cleaner Bedava İndir Download Yükle

Hemen herkes gerek kişisel bilgisayarı olsun gerekse firma bilgisayarı olsun her gün bir çok program veya uygulama yüklemektedir. Ama bilinmeyen bir şey var ki o da her program yada uygulama kurulup kaldırıldıktan sonra o program yada uygulamanın gereksiz dosyaları bilgisayarınızda kalmakta, bilgisayar için performans artırma programı, performans yükseltme programı, sistem performansını artırma programı, sistem performansını yükseltme programı.


Hemen herkes gerek kişisel bilgisayarı olsun gerekse firma bilgisayarı olsun her gün bir çok program veya uygulama yüklemektedir. Ama bilinmeyen bir şey var ki o da her program yada uygulama kurulup kaldırıldıktan sonra o program yada uygulamanın gereksiz dosyaları bilgisayarınızda kalmakta, bilgisayar için performans artırma programı, performans yükseltme programı, sistem performansını artırma programı, sistem performansını yükseltme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.4 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8

Wise Disk Cleaner bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları bulmak ve temizlemek için tasarlanmıştır. Bu gereksiz dosyalar sisteminiz tarafından kullanılmayan dosyalardır. Genelde program ekleyip kaldırınca ortaya çıkarlar. 50 farklı biçimde gereksiz dosyayı tanıyabiliyor. Program sisteminizi taradıktan sonra bulduğu dosyaları ayrıntılı bir liste şeklinde gösteriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Program taradıktan sonra silinmesi gereken dosyaları geri dönüşüm kutusuna da atabiliyor. Dilerseniz oradan tek tek silebilirsiniz. Bu gereksiz dosyalar silindikten sonra sisteminiz daha hızlı çalışacaktır. Her kullanıcının ihtiyaç duyacağı bir program.

Wise Disk Cleaner

50 adet dosya biçimi mevcut. Siz bulmasını istediğiniz dosya biçimlerini işaretleyin. Ayrıca İnternet geçici dosyalarını da sildirebiliyorsunuz. Program görünüm açısından “Windows Vista” ya benzetilmiş.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Sistem Temizleme ve Gereksiz Dosyaları Silme Programı – Wise Disk Cleaner Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir