Windows XP için Ücretsiz Video Düzenleme Programı – Windows Movie Maker Bedava İndir Download Yükle

Windows’un yayınlamış olduğu video düzenleme programı olan Windows Movie Maker programı ile videolarınınıza efekt verebilir, sunumlar veya klipler hazırlayabilirsiniz. Windows Movie Maker programı yalnızca Windows XP için geçerlidir.


Windows’un yayınlamış olduğu video düzenleme programı olan Windows Movie Maker programı ile videolarınınıza efekt verebilir, sunumlar veya klipler hazırlayabilirsiniz. Windows Movie Maker programı yalnızca Windows XP için geçerlidir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 8.1 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP

Windows XP işletim sisteminde tümleşik olarak bulunan Movie Maker programının eklentilentilerle zenginleştirilmiş yeni ve türkçe sürümüdür. Başlıca özellikleri video ve ses dosyalarına efektler eklemek ve oldukça estetik görüntüye sahip klipler hazırlamak için kullanılır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Movie Maker

Ayrıca video dosyalarının başına ve sonuna jenerik eklemek, ayrıca bu dosyaları kullanım alanınıza göre çeşitli format ve boyutlarda kaydetmenizi kolaylaştıracak menülere sahiptir. Windows Movie Maker  ile ev ortamında profesyonel videolar veya sunumlar hazırlamanız mümkün. Fotoğrafları ve çekimleri bilgisayarınızdan veya fotoğraf makinenizden hızlıca Movie Maker’a ekleyin. Ardından istediğiniz gibi filminize hassas ayarlar yapın. İstediğiniz şeyleri taşıyabilir, hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz; her şey size bağlı.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows XP için Ücretsiz Video Düzenleme Programı – Windows Movie Maker Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir