Windows XP İçin Service Pack 3 Güncellemesi İndir – Windows XP Service Pack 3 SP3 Final İndir Download Yükle Bedava

Windows XP kullananlar için Microsoft’un hazırlamış olduğu toplu bir güncelleştirme paketi olan Service Pack 3 Final sürümü ile komple bir güncelleme yapabilirsiniz. Bu güncelleme paketi ile birlikte güvenlik açıkları için 114 yama, performans ve bakım yamaları, yeni ve eski sürücü yamaları, BSOD düzeltmelerini de içermektedir.


Windows XP Service Pack 3 SP3 Final

Windows XP kullananlar için Microsoft’un hazırlamış olduğu toplu bir güncelleştirme paketi olan Service Pack 3 Final sürümü ile komple bir güncelleme yapabilirsiniz. Bu güncelleme paketi ile birlikte güvenlik açıkları için 114 yama, performans ve bakım yamaları, yeni ve eski sürücü yamaları, BSOD düzeltmelerini de içermektedir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 302 MB
Dil: Türkçe
Kısıtlama: Yok
İşletim Sistemi: Windows XP

Önemli Not:

Sponsorlu Bağlantılar
  • Microsoft tarafından çıkartılan bu güncelleme paketleri bir öncekini içerdiği için SP1 veya SP2 kurmanıza gerek yoktur.
  • Sisteminize kurmadan önce yedeğini alınız.
  • Service Pack 3 kurulumu için işletim sisteminizin orijinallik doğrulaması gerekmektedir. Kuruluma geçmeden önce işletim sisteminizin orijinalliği doğrulanacaktır.
  • Bu servis paketi sadece Türkçe sürüm içindir.

Windows XP SP3 ISO sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Service Pack 3

ÖNEMLİ UYARI :

Bilgisayarında Güvenlik Yazılımı olarak;

  • Kaspersky Internet Security 6.0 veya 7.0 veya 2009
  • Kaspersky Anti-Virus 6.0 veya 7.0 veya 2009
  • Kaspersky Anti-Virus 6.0 Windows İşletim Sistemleri (tüm versiyonlar)
  • Kaspersky Anti-Virus 6.0 SOS

Ürünlerininden herhangi birini kullanan ziyaretçilerimizin aşağıdaki uyarıyı dikkate alarak Windows XP Servis Paketi 3’ü kurmaları gerektiğini önemle hatırlatırız.

Aksi taktirde Servis Paketi 3 kurulumu esnasında “Sistem Dosyalarına Erişiminizin Engellendi”ğine dair uyarı alacak ve kurulumunuz başarısız olarak sonlandırılacaktır.

Windows XP Servis Paketi 3 Kurulumu

Kaspersky Güvenlik Programınızın Ayarlar menüsünden, Servisler menüsü altındaki, Dahili Koruma modülündeki “Programın Dahili Korumasını Etkinleştir. (kaspersky)” (Programı İngilizce Kullananlar için İngilizcesi Enable Self-Defense dir) kutucuğunun işaretini kaldırıp, pencere alt kısmından Uygula ve Tamam seçenekleri ile Sistem Servisleri Korumasını Devre Dışı Bırakıp, bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra Windows XP Servis Paketi 3’ü kurmaya başlayabilirsiniz. Kurulum bittiğinde yukarıda bahsedilen ayarı tekrar aktif ederek sistem servislerinizin korunmasına devam edebilirsiniz.

Yukarıdaki Uyarı Resmi Olarak Kaspersky Lab tarafından, 1777 içerik numarasıyla, 28.05.2008 tarihinde yayınlanmıştır.
Duyurunun orjinalini görmek için buraya tıklayınız.

Yukarıdaki paragrafta linki verilen Duyuru Sayfasında Kaspersky Internet Security 2009 , Kaspersky Internet Security 7.0 ve Kaspersky Internet Security 6.0 versiyonları için resimli anlatım mevcuttur, görsel olarak faydalanabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows XP İçin Service Pack 3 Güncellemesi İndir – Windows XP Service Pack 3 SP3 Final İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir