Windows XP İçin Realtek Ses Kartı Sürücüsü – Realtek ALC883 Audio Driver İndir Download Yükle Bedava

Windows XP bilgisayarınız için ses kartı sürücüsü olan Realtek ALC883 Audio Driver programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ana kartınız ile tümleşik bir şekilde çalışan bu ses kartı driverı aynı zamanda HD uyumludur. Bu ses kartı 7.1 ses sistemi desteği de sunarak 7.1 çift kanal kalitesine sahip olmanızı sağlıyor.


Windows XP bilgisayarınız için ses kartı sürücüsü olan Realtek ALC883 Audio Driver programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ana kartınız ile tümleşik bir şekilde çalışan bu ses kartı driverı aynı zamanda HD uyumludur. Bu ses kartı 7.1 ses sistemi desteği de sunarak 7.1 çift kanal kalitesine sahip olmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 153 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP

Realtek ALC883 Audio Driver indir, XP ses kartı indir, 7.1 ses kartı indir, XP ses kartı gezginler

Realtek

Realtek ALC883 serisi bu sürücü Microsoft UAA ses mimarisi ile de uyumlu bir yapıya sahiptir. Bu sürücüyü yüklemeden önce eğer sisteminizde yüklü değilse lütfen buradan Microsoft UAA Bus Driver (High Definition Audio) aracını yükleyiniz. Bu araç sayesinde ses kartı sürücünüz sorunsuz biçimde çalışabilecektir.

Oldukça güçlü bir dahili ses kartı olan ALC883 95 db gibi çok şiddetli ses çıkarabilen bir yapıda üretilmiştir. Zaten 7.1 ses teknolojisine sahip olması da bunu göstermektedir. Realtek Media Player aracı da dahili olarak sürücü ile birlikte yüklenmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

4 Yorum: “Windows XP İçin Realtek Ses Kartı Sürücüsü – Realtek ALC883 Audio Driver İndir Download Yükle Bedava”

 1. nevzat diyor ki:

  beyenerek yuklemek isterim

 2. dılay diyor ki:

  yukleyemiyorum nereden yukleyeceğim?

 3. dılay diyor ki:

  yuklendi insallah calısır….

 4. Eren diyor ki:

  ben bilgisayarımda ses progarmını sildim ama inşallah olur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir