Windows Phone İçin Xbox One Uzaktan Kontrol Etme Uygulaması – Xbox One SmartGlass İndir Download Yükle Bedava

Microsoft’un yeni nesi oyun konsolu olan Xbox One cihazını Windows Phone işletim sistemli telefonlardan kontrol etmek istemez misiniz? Xbox One SmartGlass isimli bu uygulama sayesinde uzaktan Xbox One’ı uzaktan kontrol edebileceksiniz. Xbox One’ı Windows Phone telefonlarınızdan hem oturarak hemde hareket halinde yönetebilir ve uzaktan bağlanabilirsiniz.


Windows Phone İçin Xbox One SmartGlass

Microsoft’un yeni nesi oyun konsolu olan Xbox One cihazını Windows Phone işletim sistemli telefonlardan kontrol etmek istemez misiniz? Xbox One SmartGlass isimli bu uygulama sayesinde uzaktan Xbox One’ı uzaktan kontrol edebileceksiniz. Xbox One’ı Windows Phone telefonlarınızdan hem oturarak hemde hareket halinde yönetebilir ve uzaktan bağlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Widows Phone 8

Daha önce Xbox 360 kullanıcıların sunulan SmartGlass uygulamasına göre çeşitli iyileştirmeler içeren uygulama, Windows Phone telefonunuzu Xbox One için uzaktan kontrol cihazına dönüştürüyor. Telefonunuzun klavye ve dokunmatiğini kullanarak Xbox One konsolunuzda gezinebilir, medyalarınızı kontrol edebilir, internette gezinebilir, SmartGlass arkadaşlarınızın etkinliklerini takip edebilirsiniz.

Xbox One konsolunuz ile Windows Phone’lu cihazınız arasında hızlı ve güvenli bir şekilde bağlantı kurmanızı sağlayan uygulama ile ayrıca Xbox One konsolunuzdaki içerikleri arayabilir, göz atabilir ve sabitleyebilirsiniz. Başarılarınızı takip etmeniz, arkadaşlarınızdan gelen mesajları görüntüleyebilir, oyun yardımları alabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Windows 8 İçin Xbox One SmartGlass

Xbox One SmartGlass wp

Xbox One SmartGlass Özellikleri

Beğendiğiniz oyun ve oyunculardan kopmamanızı sağlayan Xbox One SmartGlass uygulamasının başlıca özellikleri:

  •  Cihazınızın klavye ve dokunmatiğini kullanarak Xbox One konsolunuzda gezinin.
  •  Profilinizi görüntüleyin, en son oynadığınız oyunlara göz atın.
  •  SmartGlass arkadaşlarınızın neler yaptıklarını takip edin.
  •  Sık kullandığınız işlevleri ana ekranınıza sabitleyerek kısayollar oluşturun.
  •  İnternette gezinin.
  •  Oyun DVR videolarını izleyin.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Xbox One Uzaktan Kontrol Etme Uygulaması – Xbox One SmartGlass İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir