Windows Phone İçin Ücretsiz Türkçe Mesajlaşma Uygulaması İndir – WhatsApp İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone işletim sistemli telefonlarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp Messenger uygulaması bütün mobil platformlara sahip akıllı telefonlar arasında mesajlaşmanızı sağlayor. 3G ve WiFi üzerinden Android, Windows Phone, Symbian, BlackBerry ve iOS akıllı telefonlar arasında mesajlaşabilir, sesli not gönderebilir, resim gönderebilirsiniz.


Windows Phone İçin WhatsApp Messenger Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli telefonlarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp Messenger uygulaması bütün mobil platformlara sahip akıllı telefonlar arasında mesajlaşmanızı sağlayor.  3G ve WiFi üzerinden Android, Windows Phone, Symbian, BlackBerry ve iOS akıllı telefonlar arasında mesajlaşabilir, sesli not gönderebilir, resim gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Windows Phone 7.5 / 8

WhatsApp Messenger, Nokia, iPhone, Blackberry ve Android telefonları için sunulan bir akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp, arkadaşlarınız ve aileniz ile mesajlaşabilmeniz için 3G veya WiFi (kullanılabildiğinde) bağlantılarınızı kullanır. Ücretsiz mesaj alıp göndermek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın. İlk yıl ÜCRETSİZ! (Sonrasında yılda/0,99$).

WhatsApp windows phone

Milyonlarca kullanıcının vazgeçilmez uygulaması WhatsApp’ı telefon numaranızı girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefon numaranız girmenizin ardından rehberinizi otomatik olarak aktarır ve hiçbir ayarla uğraşmadan rehberinizdeki kişilerle hemen mesajlaşma imkanı tanır. En sık mesajlaştığınız kişileri favorilerinize ekleyebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Ücretsiz Türkçe Mesajlaşma Uygulaması İndir – WhatsApp İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir