Windows Phone İçin Ücretsiz Microsoft Bulut Depolama Servisi – OneDrive İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone telefonlarınızda ve Windows Phone tablet bilgisayarlarınızda Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz bulut dosya depolama servisini kullanmak için OneDrive uygulamasını indirin. OneDrive isimli uygulama eski SkyDrive depolama servisinin Windows Phone cihazlar için yenilenmiş versiyonudur.


Windows Phone Telefon ve Tabletlere OneDrive 

Windows Phone telefonlarınızda ve Windows Phone tablet bilgisayarlarınızda Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz bulut dosya depolama servisini kullanmak için OneDrive uygulamasını indirin.  OneDrive isimli uygulama eski SkyDrive depolama servisinin Windows Phone cihazlar için yenilenmiş versiyonudur. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Windows Phone 7.5, 8

Windows Phone telefon ve tabletlerinizde sizin için önemli olan bütün dosya ve dökümanları tek yerden OneDrive ile yönetebilirsiniz. OneDrive servisi sayesinde bütün fotoğraflarınıza, müziklerinize, videolarınıza, dökümanlarınıza ve diğer tüm dosyalarınıza tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Windows Phone akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizi kullanarak OneDrive üzerine yüklemiş olduğunuz tüm dosyalara OneDrive uygulamasının kurulu olduğu diğer tüm cihazlar üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınız, MAC’iniz, Android akıllı telefon veya tabletiniz, iPhone’unuz, iPad’iniz veya iPod Touch’ınız üzerinden OneDrive’a ulaşmak çok kolay.

OneDrive üzerine yüklemiş olduğunuz tüm dosyalarınızı veya kendi belirleyeceklerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşma imkanına da sahipsiniz.

Tüm bunların dışında Windows Phone akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde depolama alanı sıkıntısı yaşıyorsanız, OneDrive ile buna da çözüm getirebilirsiniz. Fotoğraf, video ve dökümanlarınızı OneDrive üzerine yükleyerek kendinize ekstra depolama alanı yaratabilirsiniz.

OneDrive Özellikleri

  • Tüm dosyalarınızı tek bir yerden yönetin ve sizinle paylaşılan dosyaları görüntüleyin
  • Dosyalarınızı sadece bağlantılar yardımıyla kolayca paylaşabilme
  • Çapraz platform desteği sayesinde dosyalarınıza tüm cihazlar üzerinden kolayca erişim imkanı
  • En son üzerinde çalışmış olduğunuz dökümanlara kolayca ulaşabilme

Sürüm Yenilikleri

  • Yeni küçük resim görünümü
  • Paylaşılan dosyalar için geliştirilmiş görünüm
  • Bir kerede birden fazla ürün
  • Başlat ekranına Pin klasörleri
  • Diğer uygulamalar ile OneDrive dosyalarını açma
  • Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Ücretsiz Microsoft Bulut Depolama Servisi – OneDrive İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir