Windows Phone İçin Türkçe Ücretsiz Okey Oyunu İndir – Okey İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone işletim sistemli akıllı cihazlarınızda herkesin severek oynadığı oyunlardan birisi olan Okey oyununu oynamak istemez misiniz? Evde, araba, iş yerinde ve canınızın sıkıldığı her yerde telefonunuzdan okey oynamanızı sağlayan bu oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Yakında online versiyonu gelecek olan oyunu yapay zekaya karşı oynuyorsunuz.


Windows Phone’da Okey Keyfi

Windows Phone işletim sistemli akıllı cihazlarınızda herkesin severek oynadığı oyunlardan birisi olan Okey oyununu oynamak istemez misiniz? Evde, araba, iş yerinde ve canınızın sıkıldığı her yerde telefonunuzdan okey oynamanızı sağlayan bu oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Yakında online versiyonu gelecek olan oyunu yapay zekaya karşı oynuyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Phone 8

Bu Okey oyunu online değildir. Bu Okey oyununda gelişmiş yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Bu sayede internet baglantisina ihtiyac duymadan oyunu oynayabiliyorsunuz ve diger oyuncularin tas atmasini beklemekle vakit kaybetmiyorsunuz.

Okey Oyunu Özellikleri

  •  Gelişmiş yapay zeka
  •  Full HD grafikler
  •  Multitouch desteği (tabletler için mükemmel)
  •  Mükemmel oynama kolaylığı
  •  Sayıdan düşmeli oyun modu
  •  Yüksek kalite animasyonlar

Okey

Oyun içindeki reklamları, oyun içindeki reklamın sağ tarafında bulunan X butonuna basarak ve bize ödemeyi yaparak kaldırabilirsiniz. Bu hem sizin bir daha reklam görmemenizi sağlayacak hem de bize oyunu geliştirmemiz için ve daha güzel projelerle karşınıza gelebilmemiz için çok desteklemiş olacak.

Okey Oyunu Videosu

Ana menü’de ‘Kurallar’ butonunun yanındaki butona basarak oyundaki masanın resmini değiştirebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Türkçe Ücretsiz Okey Oyunu İndir – Okey İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir