Windows Phone İçin Türkçe Ücretsiz 3 Boyutlu Şehir Kurma Oyunu – Harmony Isle İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu ücretsiz şehir kurma oyunu Harmony Isle oyununda Harmony adasına yolculuk ediyorsunuz. Bu adada rüya gibi bir köy inşa etmeye çalışıyorsunuz. Windows Phone için 3D şehir kurma oyunu olan Harmony Isle, aynı zamdan Türkçe dil desteğine sahip.


Windows Phone İçin Harmony Isle

Windows Phone telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu ücretsiz şehir kurma oyunu Harmony Isle oyununda Harmony adasına yolculuk ediyorsunuz. Bu adada rüya gibi bir köy inşa etmeye çalışıyorsunuz. Windows Phone için 3D şehir kurma oyunu olan Harmony Isle, aynı zamdan Türkçe dil desteğine sahip. Oyun tamamen ücretsiz fakat gerçek para ile oyun içi öğeler alabiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 93 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Phone 8/8.1

Rüya köyde köylülerinizin yaşaması için güzel villalar ve malikaneler inşa edebiliyorsunuz. Bunu yanı sıra müzeler, barlar ve tiyatrolar işletebiliyorsunuz. Ayrıca köylüleri mutlu etmek için ziyafetler ve partiler düzenliyorsunuz.

Zen bahçelerinden sinemalara, sinemalardan parklara varan yapı seçenekleriyle Harmony Isle’ı kendi zevkinize göre kurabilirsiniz.

Çılgın kasabanız büyüdükçe Harmony Isle’da çok daha yeni durumlarla başa çıkmak zorunda kalacağınızı fark edeceksiniz. Sislerin ardında kalan bir orman, ormanın içinde gizli heykelcikler, daha önce burada yaşayan birileri var mıydı? Peki ada eski görkemli günlerine dönerse ne olur?

Bu gizemleri çöz ve mükemmel Ahengi bozmadan bilim, doğa ve toplum yaşamının sırrına ulaşmak için adanın doğal güçlerini lehine çevir!

Harmony Isle

Harmony Isle Özellikleri

  • Adanı 3D izle ve ekranından kasabanın tüm görkemiyle arkadaşlarına hava at!
  • Sıradan evlerden dev malikanelere ve leziz yemek noktalarına varan seçeneklerle mükemmel şehrini yarat!
  • Harmony metreye dikkat ederek doğa, bilim ve toplum arasındaki dengeyi koru. Harmony ne kadar iyi olursa, alacağın ödüller o kadar büyük olur!
  • Ada sırlarının keşfinden, tüm adaya verilecek görkemli ziyafetlere varan eğlenceli görevleri tamamla
  • Her gün oyuna girmen karşılığında günlük ödülleri kap.

LÜTFEN DİKKAT: Harmony Isle, tamamen ÜCRETSİZ bir oyundur; fakat gerçek parayla oyun içi öğeler satın alabilirsiniz. Bu işlevi kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından bu işlevi devre dışı bırakabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Türkçe Ücretsiz 3 Boyutlu Şehir Kurma Oyunu – Harmony Isle İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir