Windows Phone İçin Türkçe Instagram Uygulaması – Instagram BETA İndir Download Yükle Bedava

Instagram’ın Windows Phone sürümü de resmen yayımlandı. Instagram’ın Windows Phone uzun zamandır bekleniyordu ve Instagram BETA olarak sonunda indirilmeye sunuldu. Fotoğrafları filtreleyip sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz bu uygulama Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlarla uyumlu olacak.


Instagram Uygulaması WP’a Geldi!

Instagram’ın Windows Phone sürümü de resmen yayımlandı. Instagram’ın Windows Phone uzun zamandır bekleniyordu ve Instagram BETA olarak sonunda indirilmeye sunuldu. Fotoğrafları filtreleyip sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz bu uygulama Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlarla uyumlu olacak. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows Phone 8

Windows Phone Instagram, Instagram indir, Instagram WP, Instagram gezginler indir, Windows Phone Instagram indir

Tamamen ücretsiz olan uygulamanın sunduğu XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977 ve diğer efektleri kullanarak sıradan fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Bulanıklık efektleri ile fotoğraflarınızda belirlediğiniz nesneleri ön plana çıkarabilirsiniz.

Fotoğraf özel olarak tasarlanmış harika filtre efektlerinden biriyle özelleştirin. Sıradan kareleri arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşacağınız sanat eserlerine dönüştürün.

Instagram BETA 1

Fotoğraf arkadaşlarınızla basit bir fotoğraf akışında paylaşın ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını tek bir tıklamayla takip edin. Her gün Instagram’ı açtığınızda, en yakın arkadaşlarınızdan ve dünyadaki yaratıcı insanlardan yeni fotoğraflar göreceksiniz.

Instagram Uygulaması Özellikleri

  •  %100 ücretsiz özel olarak tasarlanmış filtreler: XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977 ve diğerleri.
  •  Alanın ekstra derinliği için Linear ve Radial Tilt-Shift bulanıklık efektleri.
  •  Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Foursquare’de anında paylaşım
  •  Sınırsız yükleme
  •  Beğenmeler ve yorumlar alıp bırakarak arkadaşlarınızla etkileşim
  •  Tam ön ve arka kamera desteği
  •  Ve çok çok daha fazlası…


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Türkçe Instagram Uygulaması – Instagram BETA İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir