Windows Phone İçin Resmi Twitter Uygulaması – Twitter İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerde dünyanın en popüler sosyal ağlarından birisi olan Twitter’ı kullanmak için bu resmi uygulamayı indirmelisiniz. Twitter uygulaması ile Windows Phone cihazlarınızda bütün ünlüleri takip edebilir, markaları takip edebilir, gündemi takip edebilir ve sevdikleriniz ile iletişi halinde olabilirsiniz.


WP Cihazlara Twitter Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerde dünyanın en popüler sosyal ağlarından birisi olan Twitter’ı kullanmak için bu resmi uygulamayı indirmelisiniz. Twitter uygulaması ile Windows Phone cihazlarınızda bütün ünlüleri takip edebilir, markaları takip edebilir, gündemi takip edebilir ve sevdikleriniz ile iletişi halinde olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: WP7 ve WP8

Twitter uygulaması ile dünya ile bağlantı kurmak, kendinizi en iyi şekilde ifade etmek ve bütün dünyada neler olduğunu keşfetmek mümkündür. Mesajlar, fotoğraflar, videolar ve daha fazlası bu uygulama ile her an her yerde yanınızda.

Gerçek zamanlı hikayelerin, resimlerin, videoların, sohbetlerin, fikirlerin ve ilhamların tümünü zaman akışından edinebilirsiniz. Filtresiz erişimi ve eşsiz perde arkası perspektiflerini edinmek için kişileri ve ilgi alanlarını takip edebilirsiniz.Ayrıca fotoğraflarla, videolarla ve yorumlarla kendini ifade edebilirsin.

Twitter wp

Twitter Uygulaması Özellikleri

Favori Twitter içeriğinizi sabitleyin
Zaman akışınızda öne çıkanları görmek için ekranınızın en altındaki raptiye simgesini seçin. Bu benzersiz Twitter katmanlarıyla ilgi çekici sohbetleri, profilleri ve daha fazlasını yakından izleyin.

Yeni bir şeyler keşfedin
Ağınızdaki kişilerden gelen gündem başlıklarını inceleyin. Söz konusu konu hakkındaki tüm Tweetleri görmek için bir konuya dokunun. Takip edecek daha fazla hesap bulmak, ‘Kimi Takip Etmeli’ önerilerine göz gezdirmek veya arkadaşlarınızı bulmak için kategorilere göz atın.

Kilitlenmiş ekranınızda bildirimleri görün
Ekranınız kilitlenmiş bile olsa, seçmiş olduğunuz bildirimleri görüntüleyin. Üç mavi noktaya dokunun ve açmak için Ayarlar’a gidin.

Kolayca bağlanın
Uygulama Çubuğu, Twitter Arama ve Tweetle simgelerine kolay ve hızlı biçimde erişmenize olanak tanır. İlgi alanlarınızı daha hızlı bulun, daha kolay paylaşın.

Yenilikler
Zaman akışınızdan, tek bir dokunuşla Tweetleri kolayca tanımlayın ve başka bir dile çevirin. Dünya simgesine dokunun, söz konusu Tweetin Bing tarafından çevrilmiş sürümü ekranınıza gelsin.

Uygulamadaki Yenilikler

  •  Favori Twitter hesaplarını seç ve Tweetlediklerinde bildirim al
  •  Twitter fonunu karanlık veya aydınlık tema ile düzenle
  •  Bir konudaki Tweetlere hızlı erişim için anahtar kelime aramalarını ana ekranına sabitle
  •  Ara ve Keşfet bölümlerine yapılan geliştirmelerle harika içeriği kolayca yüzeye çıkar
  •  Ayarlardan dil tercihini belirle ve zaman akışındaki tweetler çevrilsin. Artık fazladan 13 dil için destekli!
  •  Yeni Twitter kilit ekranı deneyimi, ana ekranında ilgi çekici tweetleri vurgular


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Resmi Twitter Uygulaması – Twitter İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir