Windows Phone İçin Online Müzik Dinleme Uygulaması – Spotify İndir Download Yükle Bedava

Spotify uygulamasını ülkemizde de resmen kullanıma sunuldu ve yasal olarak müzik dinlemenizi sağlıyor. Windows Phone cihazlarınız ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden Spotify uygulaması ile dinleyebiliyorsunuz. 2 gün ücretsiz deneyebileceğiniz uygulamayı daha sonra Premium hesap olarak satın almanız gerekiyor.


Spotify İle Yasal Şarkı Dinleme

Spotify uygulamasını ülkemizde de resmen kullanıma sunuldu ve yasal olarak müzik dinlemenizi sağlıyor. Windows Phone cihazlarınız ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden Spotify uygulaması ile dinleyebiliyorsunuz. 2 gün ücretsiz deneyebileceğiniz uygulamayı daha sonra Premium hesap olarak satın almanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: (Mobil) Windows Phone

Spotify ile milyonlarca şarkıyı yüksek kalitede dinleyebilir, çevrimdışı çalma listeleri oluşturabilir, arkadaşlarınızın dinlediklerine göz atabilir, tüm favori parçalarınızı özel bir listede etiketleyebilirsiniz. İster Wi-Fi, isterseniz 3G bağlantınız üzerinden müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Cihazlar arası senkronizasyon sayesinde mobil cihazınızda eklediğiniz çalma listeleri bilgisayarınızda da eklenir.

Spotify

Spotify Özellikleri

  •  Milyonlarca şarkıyı yüksek kalitede dinleme
  •  30 gün ücretsiz kullanma
  •  Çevrimdışı çalma listeleri oluşturma
  •  Otomatik senkronizasyon
  • Şarkıları favorilere ekleme
  •  Kişilerin müzik listelerine ulaşma

Uygulamanın ne işe yaradığını anlatan bir kullanıcı yorumu;

Ne işe yaradığını anlatayım. Öncelikle müzik dinleme programı. PC den, tabletten ve akıllı telefonlarımızdan istediğimiz anda istediğimiz müziği dinlememizi sağlıyor. Ücretli olmasının sebebi yasal olması. PC için aylık 5, hepsinde kullanabilmek için 10 tl ödüyorsunuz. Müzik listenizi oluşturup tüm cihazlardan dinlemenize olanak sağlıyor ve ücretli kullanıyorsanız da 320 kbps ses kalitesi veriyor. En güzeli evde müzik listenizi oluşturduktan sonra telefonda o listeyi indir diyorsunuz ve listeyi 3g kullanmadan dinleyebiliyorsunuz. Tüm cihazlarla senkronize çalışıyor bu da güzel yanı. Türk müziğimizin hepsi yok maalesef ancak ülkemize yeni girdi yakında hepsi gelir. Daha birçok özelliğini kullandıkça keşfedeceksiniz. İlk 2 gün ücretsiz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Online Müzik Dinleme Uygulaması – Spotify İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir