Windows Phone İçin Konum Paylaşma ve Yer Bildirme Uygulaması İndir – Glympse İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletleriniz için en basit yoldan konumunuzu paylaşmak istiyorsanız işte size harika bir uygulama. Glympse isimli bu uygulama ile gerçek zamanlı bir şekilde kolayca bulunduğunuz yeri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.


Windows Phone İçin Glympse Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletleriniz için en basit yoldan konumunuzu paylaşmak istiyorsanız işte size harika bir uygulama. Glympse isimli bu uygulama ile gerçek zamanlı bir şekilde kolayca bulunduğunuz yeri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Diğer konum paylaşma uygulamalarına çok daha basit ve gerçek zamanlı olarak bu işi yapıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Windows Phone 7/7.5/8

Konum paylaşma yani yer paylaşma işi gerçek zamanlı olmalı ve bunu yapmak da oldukça zordur. Facebook ve Foursquare gibi uygulamalar bu işi yapıyor olsa da Glympse isimli bu uygulama bağımsız bir şekilde çalışıyor ve üstelik uygulama olmaksızın sadece tarayıcı üzerinden bile çalışabiliyor. Bu durum kullanıcılara büyük bir avantaj sağlıyor ve hem akıllı telefondaki tarayıcı hemde bilgisayarınızdaki tarayıcı üzerinden konum paylaşabiliyorsunuz.

Glympse Windows Phone

Glympse uygulaması ile gerçek zamanlı konumlar paylaşılabiliyor ve tarayıcı üzerinden de paylaşım takibi yapabiliyor. Akıllı telefon üzerinde yaptığınız konum zamanlı paylaşım, adres defterinizde bulunan herhangi biriyle belli bir süre için konum paylaşımı yapabiliyor.

Uygulamanın sunduğu güzel özelliklerden birisi de gönderdiğiniz davetleri hem akıllı telefon hemde bilgisayar üzerinden tarayıcı ile takip etmek mümkün. Uygulamanın  iOS, Android, Windows Phone ve BlackBerry versiyonları bulunuyor.

Glympse Kullanımı Video

Uygulamanın diğer platform için indirme linkleri aşağıdaki gibidir;

  • Android uygulamayı hemen indirin: Glympse
  • iOS uygulamayı hemen indirin: Glympse
  • BlackBerry uygulamayı hemen indirin: Glympse


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Konum Paylaşma ve Yer Bildirme Uygulaması İndir – Glympse İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir