Windows Phone İçin Kızgın Kuşlar Yarış Oyunu İndir – Angry Birds Go! İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletler için Rovio’nun harika oyunu Angry Birds’in son versiyonu olan Angry Birds Go oyunu ücretsiz olarak yayımlandı. Kızgın kuşların macerası bu defa Piggy adasındaki yarış pistine taşınıyor. Go kart tarzı bir yarış oyunu olan Angry Birds Go oyununda domuzlarla kızgın kuşlar kıyasıya bir yarış içine giriyor.


Windows Phone İçin Angry Birds Go Karting Yarışı

Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletler için Rovio’nun harika oyunu Angry Birds’in son versiyonu olan Angry Birds Go oyunu ücretsiz olarak yayımlandı. Kızgın kuşların macerası bu defa Piggy adasındaki yarış pistine taşınıyor. Go kart tarzı bir yarış oyunu olan Angry Birds Go oyununda domuzlarla kızgın kuşlar kıyasıya bir yarış içine giriyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 97.7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 6.0 ve üzeri

Angry Birds Go oyunu ile karting yarışına hazır olun.  Piggy adasında geçen bu yarış oyununda kuşlar ve domuzlar yokuş aşağıya tüm hızlarıyla gitmeye hazırlar. Kuşları ve domuzları yıldırım hızıyla fırlattığınızda, sayısız dönüş yaptıklarında, taklalar attıklarında ve tüm bunlar bitirme çizgisine doğru heyecan verici bir yarışa dönüşecek. Tehlikeli yollara dikkat edin, sinsi rakipleriniz pistte sizi takip edecek ve yarışın liderini arkada bırakmak için özel güçlerini kullanacaklardır. Artı yolculuğunuzu bir üst seviyeye çıkartarak sabun kutusu arabasından süper arabaya geçebilirsiniz!

Angry Birds GO

Angry Birds Go Oyun Özellikleri

İLK 3D ANGRY BIRDS DÜNYASI! Kuşları ve domuzları her açıdan görün ve Piggy Island›ın bu zengin ve renkli 3D dünyasının canlandığına tanık olun!

KUŞLAR VEYA DOMUZLAR OLARAK YARIŞIN! Direksiyona geçin ve Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig, Moustache Pig ve birçok diğer favoriniz olarak yarışın!

PİSTLERİN EFENDİSİ OLUN! Çok sayıda yarış pisti, akrobasi yolları, hava pistleri ve pist dışı yarışlar – bunları her biri önünüze büyük ve beklenmedik zorluklar çıkartacak!

MUHTEŞEM ÖZEL GÜÇLER! Rakiplerinizi yoldan atın ve her bir karaktere özel benzersiz güçler sayesinde kazanan konumunu ele geçirin!

ÇOK SAYIDA OYUN MODU! Becerilerinizi çok eğlenceli ve şaşırtıcı oyun modlarıyla deneyin: Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase ve Mega Match!

YOLCULUĞUNUZU BİR ÜST SEVİYEYE ÇIKARTIN! Ev yapımı bir sabun kutusu arabadan süper bir uçan arabaya geçin, tonlarca kart ve bir üst seviyeye geçmenin muhteşem yolları – kazanmak ve satın alınmak üzere sizi bekliyor!

ÇOK DAHA FAZLASI SİZİ BEKLİYOR! Yarış daha yeni başladı – karşınıza daha birçok eğlenceli şey çıkacak!

Angry Birds Go VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Kızgın Kuşlar Yarış Oyunu İndir – Angry Birds Go! İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir