Windows Phone İçin Gizli Öğeleri Bulma ve Kapıları Açma Oyunu – Doors İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone işletim sistemi için geliştirilen ve zeka oyunu kategorisinde yer alan bu oyunda gizli objeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Doors isimli bu oyunda isminden de anlaşılacağı üzere odalar içerisinde gizlenen öğeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Bulduğunuz öğeler ile diğer odaların kapılarını açmaya çalışıyorsunuz.


Windows Phone İçin Doors Oyunu

Windows Phone işletim sistemi için geliştirilen ve zeka oyunu kategorisinde yer alan bu oyunda gizli objeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Doors isimli bu oyunda isminden de anlaşılacağı üzere odalar içerisinde gizlenen öğeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Bulduğunuz öğeler ile diğer odaların kapılarını açmaya çalışıyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,09 MB
Dil: Ingilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Phone 8, Windows Phone 7.5

Doors isimli bu oyundaki temel amaç, gizli öğelerin tümünü keşfederek odaların kapısını açmak. Kapıların üstündeki simgeler, bölümü geçmenizde önemli bir rol oynasa da kapıları açmak her bölümde giderek zorlaşıyor. Kimi bölümde cihazınızı sağa sola sallamanız, kimi bölümde ters çevirmeniz, kimi bölümlerde ise yan yatırmanız gerekecek. Bu da oyunun en eğlenceli yanı diyelebilirim. Zira bu işlemleri yapmadan bölümü geçmeniz imkansız.

DOOORS

Oyunun zorluk seviyesi ise, ne çok zor ne çok kolay olarak ayarlanmış. Bazı bölümleri kolayca geçebiliyorsunuz ancak bazı bölümlerde ciddi anlamda üzerinde düşünmeniz gerekiyor. Geçtiğiniz bölümleri size sormadan otomatik olarak kaydeden oyundaki bölüm sayısı da oldukça yeterli.

Şifre çözerek ilerleyebileceğiniz eğlenceli ve düşündürücü aynı zamanda ücretsiz bir oyun arıyorsanız Doors’u kesinlikle denemelisiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Gizli Öğeleri Bulma ve Kapıları Açma Oyunu – Doors İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir