Windows Live Program Paketi – Windows Live 2009 İndir Download Yükle Bedava Türkçe

Windows Live programı sayesinde bir çok araca sahip oluyorsunuz. Anlık mesajlaşma programı, e-posta programı, Fotoğraf galerisi, yazı yazma aracı bir çok ek program bu program ile birlikte geliyor. Windows Live paketinin içerisinde Live Writer,Windows Live Mail, Windows Live Toolbar, Windows Live Fotoğraf Galerisi gibi uygulama geliyor.


Windows Live Hepsi Bir Arada

Windows Live programı sayesinde bir çok araca sahip oluyorsunuz. Anlık mesajlaşma programı, e-posta programı, Fotoğraf galerisi, yazı yazma aracı bir çok ek program bu program ile birlikte geliyor. Windows Live paketinin içerisinde Live Writer,Windows Live Mail, Windows Live Toolbar, Windows Live Fotoğraf Galerisi gibi uygulama geliyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 2009
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Windows Live programlarını içeren bu paket sayesinde birçok küçük masaüstü uygulamasını kolaylaıkla yükleyebileceksiniz.

Windows Live İçindeki Programlar

  • Windows Live Mail
  • Windows Live Writer
  • Windows Live Fotoğraf Galerisi
  • Windows Live Toolbar
  • Aile Koruması
  • Silverlight
  • Microsoft Office Live Add-in

Her bir programı bu yükleyici ile bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. İsterseniz tüm programları kurabilirsiniz. İsterseniz de sadece kurmak istediğiniz programları kurabilirsiniz. Bu programlar ile masaüstü internet aktivitelerinizi Microsoft kalitesi ile gerçekleştirebileceksiniz. Blog yazarken Writer’ı kullanabilir, E-posta yollarken Mail’ı kullanabilir, anlık mesajlaşma için Messenger’ı kullanabilir, fotoğraflarınızı internete koymak için Fotoğraf Galerisini kullanabilirsiniz.

Windows_Live_Essentials_2011

Windows Live Mail: Tamamen Türkçe olan bu e-posta programı ile çok kolay bir şekilde mail hesaplarınızı kontrol edebilir, yeni e-postalar gönderebilir, imzalar oluşturarak mail adreslerinizin altında bu imzaları gösterebilirsiniz. Tüm email adreslerinizi bu küçük ama çok etkili e-posta yönetim programı ile kontrol edebilirsiniz.

Windows Live Writer: Bu program ile blog’unuza çok rahat bir şekilde herhangi bir internet tarayıcısı ile blog adresinize girmeden yazı ekleyebilirsiniz. Birçok popüler blog sitesi ile uyumlu çalışabilen bu program ile hesabınızı programa girin ve yazılarınızı masaüstünüzden göndermeye başlayın.

Windows Live Fotoğraf Galerisi: Live Space’inize fotoğraf yüklerken herhangi bir internet tarayıcısından adresinize girip fotoğraf yüklemektense bu küçük masaüstü programı ile bu işlemleri masaüstünüzden gerçekleştirebilirsiniz.

Windows Live Toolbar: Internet Explorer internet tarayıcınıza yerleşen bu araç çubuğu ile Live arama motoru üzerinden arama yapabileceksiniz.

Windows Live Oturum Açma Yardımcısı: Bu uygulama ile de Live hesabınızı çok kolay bir şekilde masaüstünüzden takip edebileceksiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Live Program Paketi – Windows Live 2009 İndir Download Yükle Bedava Türkçe”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir