Windows 98/ME için Ücretsiz Adobe Flash Player Bedava İndir Download

Windows 98/ME için Flash player günümüzde birçok video, oyun, animasyon, reklam flash tabanlı olduğu için hemen her bilgisayarda olması gereken bir program. Windows 98/ME için İnternet kullanıcıların özellikle video izlemek için ihtiyaç duydukları bu programın Chrome, firefox, opera ve safari web tarayıcıları versiyonunu aşağıdan indirebilirsiniz.


Windows 98/ME için Flash player günümüzde birçok video, oyun, animasyon, reklam flash tabanlı olduğu için hemen her bilgisayarda olması gereken bir program. Windows 98/ME için İnternet kullanıcıların özellikle video izlemek için ihtiyaç duydukları bu programın Chrome, firefox, opera ve safari web tarayıcıları versiyonunu aşağıdan indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.4 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 98/Me

Adobe Flash Player yazılımının Windows 98 ve ME işletim sistemleri ile uyumlu sürümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player internet üzerinde animasyonları, reklamları, flash videoları görüntülemenizi sağlayan bir tarayıcı eklentisidir. Flash Player ile girmiş olduğunuz etkileşimli web sayfalarını en verimli biçimiyle görebileceksiniz.

Esasen Macromedia şirketinin bir yazılımı olmasına rağmen Adobe’nin Macromedia’yı satın alması ile Adobe adı ile sunulmaya başlanmıştır. Uzun zamandır deneme sürümleri yayınlanan yazılım bu sürümü ile kararlı hale getirilmiş ve hatalar düzeltilmiştir. Her internet kullanıcısının sistemine kurması gereken bir uygulamadır. Ayrıca boyutu oldukça küçüktür ve ücretsizdir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 98/ME için Ücretsiz Adobe Flash Player Bedava İndir Download”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir