Windows 8 PC İçin Sanal Bebek Bakma ve Besleme Oyunu – Mou İndir Download Yükle Bedava

Pou isimli oyunun bir alternatifi olan Mou isimli bu oyunda da sanal bir bebek büyütüyorsunuz. Windows 8 bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Mou oyununda sanal bebek besliyorsunuz. Sanal bebeğiniz ile oyunlar oynuyor, karnını doyuruyor, üstünü başını giydiriyor ve gerçek bebeğe verilen bütün ilgiyi vermeye çalışıyorsunuz.


Mou Oyunu İle Sanal Bebek Bakımı

Pou isimli oyunun bir alternatifi olan Mou isimli bu oyunda da sanal bir bebek büyütüyorsunuz. Windows 8 bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Mou oyununda sanal bebek besliyorsunuz. Sanal bebeğiniz ile oyunlar oynuyor, karnını doyuruyor, üstünü başını giydiriyor ve gerçek bebeğe verilen bütün ilgiyi vermeye çalışıyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 245 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Demo
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Mou bize sanal bebeğimizle birçok farklı oyun oynama imkanı veriyor. Oyunda çok sayıda mini-oyun yer alıyor ve bu oyunlar sayesinde biz de saatlerce süren eğlenceye ortak olabiliyoruz. Oyun oynamak sanal bebeğimizin moralini yükseltmekte. Fakat sanal bebeğimiz belli bir enerjiye sahip ve yorulduğunda uyuması gerekiyor. Ayrıca sanal bebeğimize farklı kıyafetler alarak onu dilediğimiz gibi giydirebiliyoruz.

Mou

Mou’da sanal bebeğimizi acıktığında doyurmalı, pislediğinde altını temizlemeli ve kişisel temizliğini yapmalıyız. Mou hasta olabiliyor ve hasta olduğunda ona özel ilgi göstermemiz gerekiyor. Oyunda çok sayıda kıyafet seçeneği oyun severlere sunulmakta. Eğer Pou’da yaşadığınız eğlenceyi bilgisayarınızda yakalamak istiyorsanız Mou’yu kaçırmayın.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 PC İçin Sanal Bebek Bakma ve Besleme Oyunu – Mou İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir