Windows 8 PC İçin Flappy Bird Oyunu İndir – FlappyBirds Free İndir Download Yükle Bedava

Mobil platformlarda rekorlar kıran ve bağımlılık yaratan oyun Flappy Bird şimdi de Windows 8 için geldi. Flappy Bird oyunu Dong Nguyen tarafından geliştirildi ve kısa sürede Android ve iOS kullanıcıları tarafından milyonlarca kez indirildi. Flappy Bird oyununu artık bilgisayarda da oynayabileceksiniz.


PC İçin Flappy Bird

Mobil platformlarda rekorlar kıran ve bağımlılık yaratan oyun Flappy Bird şimdi de Windows 8 için geldi. Flappy Bird oyunu Dong Nguyen tarafından geliştirildi ve kısa sürede Android ve iOS kullanıcıları tarafından milyonlarca kez indirildi. Flappy Bird oyununu artık bilgisayarda da oynayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Ücretsiz
Boyut: 0,7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Oynanışı biraz zor ve bağımlılık yaptığı gerekçesiyle Android ve iOS mağazalardan kaldırılan Flappy Bird oyunun Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda oynanabilen versiyonudur. Basit grafiklerle süslenmiş oyunda temel amacınız, üzerindeki pikselleri saydığımız küçük kuşumuzu önümüze çıkan yeşil renkteki borulardan çaptırmadan geçirmek ve en yüksek puanı elde etmek. Kuşu uçurmak için ise tek yapmanız gereken, ekrana dokunmak veya fareyle tıklamak.

FlappyBirds Free

Puan durumunuza göre Bronz, Gümüş, Altın ve Platinyum olmak üzere 4 farklı madalya alabildiğiniz sonsuz ilerleme türündeki oyunda elde ettiğiniz yüksek skorları Facebook ve Twitter’da paylaşmanız da mümkün.

En zorlayıcı beceri oyunlarından biri olan, son derece sürükleyici ve kısa sürede bağımlısı olacağınız Flappy Bird oyununu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Yüksek skorlara sahip çılgın Flappy Bird oyuncularının arasına girmeye hazır mısınız?Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 PC İçin Flappy Bird Oyunu İndir – FlappyBirds Free İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir