Windows 8 İçin Ücretsiz ve Türkçe FIFA 2014 Futbol Oyunu – FIFA 14 İndir Download Yükle Bedava

En iyi ve en popüler futbol oyunlarının başında gelen EA Sports’un futbol oyunu FIFA 14 şimdi de Windows 8 platformu için geldi. Ücretsiz olarak sunulan oyunu Windows 8 masaüstü bilgisayarlarda ve Windows 8 tablet bilgisayarlarda oynayabiliyorsunuz.


Windows 8 İçin FIFA 14

En iyi ve en popüler futbol oyunlarının başında gelen EA Sports’un futbol oyunu FIFA 14 şimdi de Windows 8 platformu için geldi. Ücretsiz olarak sunulan oyunu Windows 8 masaüstü bilgisayarlarda ve Windows 8 tablet bilgisayarlarda oynayabiliyorsunuz. En gerçekçi futbol oyunu olan FIFA 14’ü gerçek takımlar, gerçek ligler ve gerçek futbolcularla oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 999 MB
Dil: İngilizce/Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

En çok satan oyunlar arasında yer alan FIFA 14 futbol oyunu gerçekçi oynanış özellikleri ile dikkat çekiyor. Dokunmatik kontrolleri sayesinde pas, şut ve orta yapmak artık çok kolay. Birbirinden zorlu liglerde gerçek takımlarla mücade edebilirsiniz.

34 lig, 600 lisanslı takım ve 16.000 ‘den fazla oyuncu özelliği. İngiliz Premier Ligi, La Liga ve diğer liglerde mücadele edin. Ayrıca mobilde ilk kez olmak üzere İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca yorumları da dinleyin! 

Kazanmak ve ticaret yapmak için veya kendi fantezi takım oluşturmak için oyuncuları alabiliyorsunuz ve satabiliyorsunuz. Turnuvalarda yarışarak para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarlar hazır paketler satın alabiliyorsunuz.Klasik Manager gibi modları ve Kick Off oyun satın alınabiliyorsunuz.

FIFA 14

FIFA 14 Özellikleri

  • Lisanslı oyuncular, takımlar ve liglerle gerçekçi futbol deneyimi
  • Her pas, şut ve kaymanın heyecanını hissedeceğiniz yeni dokunmatik kontroller
  • Yorumları İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca olarak dinleme
  • Ultimate Team ile uluslararası yıldızlardan oluşan kadro oluşturma
  • Kilidini açacağınız üç oyun modu: Menajerlik, Turnuva ve Santra


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Ücretsiz ve Türkçe FIFA 2014 Futbol Oyunu – FIFA 14 İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir