Windows 8 İçin Ücretsiz Kelime Bulma Oyunu İndir – Kelime Oyunu+ İndir Download Yükle Bedava

Kelime Oyunu+ oyunu ile bilgi dağarcığınızı genişletebilir ve genel kültürünüzü artırabilirsiniz. Windows 8 tablet bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bu kelime bulma oyunu yüzlerce farklı soru bankası içeriyor. Öğrenirken eğlenmek istiyorsanız hemen indirmelisiniz. Oyun hem ücretsiz hemde çok zevkli. Oyunda sunuculu ise Ali İhsan Varol yapıyor.


Windows 8 İçin Kelime Oyunu+

Kelime Oyunu+ oyunu ile bilgi dağarcığınızı genişletebilir ve genel kültürünüzü artırabilirsiniz. Windows 8 tablet bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bu kelime bulma oyunu yüzlerce farklı soru bankası içeriyor. Öğrenirken eğlenmek istiyorsanız hemen indirmelisiniz. Oyun hem ücretsiz hemde çok zevkli. Oyunda sunuculu ise Ali İhsan Varol yapıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 10 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows 8/8.1

En az kelime ile en hızlı bir şekilde size yöneltilen soruları cevaplamaya çalışıyorsunuz ve en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz. Cevap veremediğiniz sorular için harf alarak ipucunu kullanabiliyorsunuz. Ancak aldığınız her harf puanınızı düşürüyor.

Kelime Oyunu+

Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?

  1. Kelime oyunu ekranda görülen soruyu cevaplama çalıştığınız bir bulmaca oyunudur.
  2. Oyunda amacınız en hızlı sürede en az kelime alarak en çok soruyu tahmin etmektir.
  3. Oyunda her soru tipinden 2 adet bulunacak şekilde, 4 harfliden 10 harfliye kadar toplam 14 adet soru cevaplamanız gerekmektedir.
  4. Cevap Ver! seçeneğini seçtikten sonra, 15 saniye içinde cevabınızı vermeniz gerekemektedir. Aksi takdirde puanınız eksilir.
  5. Her sorunun puanı, cevabındaki harf sayısı ile katlanır. Her yeni harf alışınızda o sorunun değeri düşer. Tüm harfleri aldığınızda ise o sorunun değeri sıfırlanır.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Ücretsiz Kelime Bulma Oyunu İndir – Kelime Oyunu+ İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir