Windows 8 İçin Ücretsiz FLV (Flash) ve MKV Oynatma Programı İndir – PressPlay Video İndir Download Yükle Bedava

PressPlay Video programı sayesinde Windows 8 cihazlarınızda flv ve mkv videolarını rahatlıkla oynatabileceksiniz. Hem bilgisayarlarınızda hemde tabletlerinizde PressPlay Video programı sayesinde ücretsiz olarak matroska (mkv) ve flash (flv) uzantılı video dosyalarınızı oynatabilirsiniz.


PressPlay Video İle Flash ve MKV Videolarını Oynatın

PressPlay Video programı sayesinde Windows 8 cihazlarınızda flv ve mkv videolarını rahatlıkla oynatabileceksiniz. Hem bilgisayarlarınızda hemde tabletlerinizde PressPlay Video programı sayesinde ücretsiz olarak matroska (mkv) ve flash (flv) uzantılı video dosyalarınızı oynatabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,0 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win8.1

Hem dokunmatik hem de standart klavye ve fare kontrol desteği sunan uygulama, video dosyalarındaki altyazıları da başarılı bir şekilde görüntülüyor. Altyazıların boyutunu dilediğiniz şekilde ayarlamanız da mümkün.

En çok tercih edilen video dosya formatlarını başarılı bir şekilde oynatan PressPlay Video ile videolarınızı tam ekran oynatabilir, ileri / geri sarma – ses – oynatma işlemlerini rahatlıkla yapabilir, altyazı ekleyebilirsiniz. Arka planda oynatma ve videoları izlerken diğer işlerinizi yapmanıza imkan tanıyan Snap View özelliklerine de sahip uygulama, yerel sürücünüzdeki, çıkarılabilir depolama cihazlarınızdaki, Ev Grubu içerisindeki ve Medya Sunucularındaki video dosyalarını sorunsuzca açabilir.

PressPlay Video

PressPlay Video Özellikleri

  • Klasörlerin içerisindeki mkv ve flv uzantılı dosyalarınızı açabilir,
  • Alt yazıları video içerisine yükleyebilir, yazı boyutlarını değiştirebilir,
  • Videoları tam ekran görüntüleyebilir,
  • Oynatma listeleri oluşturabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Ücretsiz FLV (Flash) ve MKV Oynatma Programı İndir – PressPlay Video İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir