Windows 8 İçin Ücretsiz Drift Yapma Yarışı – Drift Mania Championship 2 Lite İndir Download Yükle Bedava

Drift yapmayı sevenler için harika bir yarış oyunu. Oldukça popüler bir yarış oyunu olan Drift Mania Championship oyunu şimdi de Windows 8 ve Windows 8.1 için geldi. Hem bilgisayarlarda hemde tabletlerde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu dirift yarışı oyunu Drift Mania Championship 2 Lite, kariyer modu ve online multiplayer modları sunuyor.


Mania Championship 2 İle Drift Yapın

Drift yapmayı sevenler için harika bir yarış oyunu. Oldukça popüler bir yarış oyunu olan Drift Mania Championship oyunu şimdi de Windows 8 ve Windows 8.1 için geldi. Hem bilgisayarlarda hemde tabletlerde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu dirift yarışı oyunu Drift Mania Championship 2 Lite, kariyer modu ve online multiplayer modları sunuyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 292 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Drift yarış severlerin vazgeçilmez oyunu Drift Mania’nın yeni nesil grafiklerle süslenmiş versiyonu Championship 2, ister klavye isterseniz de XBOX kontrolcüsü ile oynayabileceğiniz mükemmel bir drift deneyimi yaşatan bir oyun. Eşssiz özelliklerle donatılan yüksek performanslı arabalarla yarıştığınız oyunda farklı oyun modları bulunuyor. Drift kariyerinize başlyabilir, drift turnuvalarına katılabilir, çoklu oyuncu modunu kullanarak arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Performans yükseltmeleri ve görsel modlarla sürüşünüzü tamamen kişiselleştirebilir ve yükseltebilirsiniz.

Dünyanın dört bir köşesindeki yarışcılarla drift turnuvalarına katıldığınız oyunda içlerinde Royal Purple, K&N, Magnaflow, Centerforce, Whiteline ve Mishimoto bulunduğu tamamı lisanslı markaların performans ürünlerini satın alarak sürüş keyfinizi artırabilirsiniz. Gövde kiti, özel jantlar, spoyler ile aracınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Süspansiyon, direksiyon hassasiyeti, ağırlık dağılımı, vites oranı gibi aracınızın farklı yönlerini ayarlayarak kendi sürüş tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Kariyer modunda tamamlamanız gereken 13 drift yarışı, kazanmanız gereken 60 başarım ve kilidini açacağınız 48 performans yükseltmesi sizleri bekliyor. Yarışlar sonrası kazandığınız paralarla aracınızın performansını artırabilir, görünümünü isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Lider panosuna bakarak diğer oyunculara karşı sıralamanızı görebilirsiniz.

Drift Mania Championship 2 Lite

Oyunun Özellikleri

  • Windows tablet ve masaüst mod desteği
  • Çevrimiçi çoklu oyuncu modları
  • Xbox kontrolcü desteği
  • Değiştirilebilir kontroller
  • Benzersiz özelliklere sahip 13 yüksek performanslı araç
  • Farklı mekanlarda geçen 13 drift yarışı
  • Her araç için 48 performans yükseltmesi
  • Yüzlerce görsel mod
  • 3 farklı zorluk seviyesi
  • Farklı kamera açıları


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Ücretsiz Drift Yapma Yarışı – Drift Mania Championship 2 Lite İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir