Windows 8 İçin Ücretsiz Balon Patlatma Oyunu İndir – Bubble Star İndir Download Yükle Bedava

Balon patlatma yada kabarcık patlatma oyunu olarak bilinen oyunlardan bir tanesi de Bubble Star oyunudur. Bu oyunu Windows 8 bilgisayarlarda da oynamanızı sağlayan versiyonu çıktı. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu balon patlatma oyununda aynı renkli üç yada daha fazla balonu bir araya getirip patlatmalısınız.


Windows 8 İçin Bubble Star Oyunu

Balon patlatma yada kabarcık patlatma oyunu olarak bilinen oyunlardan bir tanesi de Bubble Star oyunudur. Bu oyunu Windows 8 bilgisayarlarda da oynamanızı sağlayan versiyonu çıktı. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu balon patlatma oyununda aynı renkli üç yada daha fazla balonu bir araya getirip patlatmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12,8 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Windows 8 için tasarlanmış klasik bir kabarcık patlatma oyunu olan Bubble Star ile oldukça eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. Baloncukları patlatarak yüksek puanlar toplamaya çalışın. Bubble Star  oyununda tıpkı diğer balon patlatma oyunlarında olduğu gibi aynı renkteki üç veya daha fazla yan yana olan kabarcıkları patlatıyorsunuz. 

Bubble Star bize oyun içinde geçici avantaj sağlayan bonuslar sunuyor ve bu bonuslar sayesinde oyun daha da eğlenceli hale geliyor.Oyun ilerledikçe oyun hızlanıyor ve daha hızlı karar almamız ve balon topumuzla balonları daha seri fırlatmamız gerekiyor.

Bubble Star

Bubble Star Özellikleri

  • Eğlenceli saatler için 140’dan fazla seviye
  • Hex ve Düz Shot modları
  • Güç ve bonuslar kazanma
  • Harika müzikler ve etkileyici grafikler


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Ücretsiz Balon Patlatma Oyunu İndir – Bubble Star İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir