Windows 8 İçin Picasa Uygulaması İndir – Picasa HD İndir Download Yükle Bedava

En popüler fotoğraf düzenleme ve albüm oluşturma programı olan Picasa programı artık Windows 8 için de kullanılabilecek. Google tarafından Windows 8 için geliştirilen Picasa HD uygulaması sayesinde albümlerinizi ve fotoğraflarınızı yüksek kalitede görüntüleyebileceksiniz. Windows bilgisayarınızda güzel slayt gösterileri de hazırlamak artık çok kolay.


Picasa İle Fotoğraflarınızı ve Albümlerinizi Yönetin

En popüler fotoğraf düzenleme ve albüm oluşturma programı olan Picasa programı artık Windows 8 için de kullanılabilecek. Google tarafından geliştirilen programı Windows 8 için de kullanmanızı sağlayan Picasa HD uygulaması albümlerinizi ve fotoğraflarınızı yüksek kalitede görüntülemenizi sağlıyor. Windows bilgisayarınızda güzel slayt gösterileri de hazırlamak artık çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4,8 MB
Dil: İngilizce
Versiyon:  Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Yüksek kalitede fotoğraflarınızı sorunsuzca görüntüleyebilen Picasa HD uygulaması ile albüm ve fotoğraflarınızı dilediğiniz şekidle düzenleyebilirsiniz. Albümlerinizi ad ve tarih bazında sıralayabilir, yeni bir albüm oluşturabilir, mevcut albümlerinizi düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Tüm fotoğraflarınızı tam boyutunda görüntüleyebilir, yakınlaştırma butonlarını kullanarak detaylara inebilirsiniz.

Modern ve sade arayüze sahip Picasa HD, çektiğiniz fotoğrafları tüm ayrıntılarıyla görüntüler. Albümünüzdeki fotoğrafların hangi kamera ile çekildiğini, diyafram açıklığını, flaş kullanılıp kullanılmadığını, odak uzaklığını, ISO kullanılıp kullanılmadığını, hatta fotoğrafın nerede çekildiğini harita üzerinden görebilirsiniz.

Picasa HD

Picasa HD Özellikleri

  • Picasa albümlerinize göz atın.
  • Albümler oluşturun, düzenleyin ve silin.
  • Fotoğraf yükleyin, indirin, düzenleyin ve silin.
  • Kaybolma ve yakınlaşma efektleriyle süslenen slayt gösterileri izleyin.
  • Detaylar için yakınlaştırma işlevini kullanın.
  • Fotoğraflarınız için detaylı bilgilerine erişin.
  • Albüm ve fotoğraflarınızı paylaşın.
  • Albümler arasında arama yapın.
  • Fotoğraflarınızı yazdırın.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Picasa Uygulaması İndir – Picasa HD İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir