Windows 8 İçin Macera Platform Oyunu – Rayman Jungle Run İndir Download Yükle

Efsanevi kahraman yepyeni bir macera ile Windows 8 bilgisayarlar için de geri döndü! Çok sevilen popüler oyun Rayman oyununu Windows 8’de oynayın. Ormanın çeşit çeşit canavarları ve tehlikelerden kurtulmak için dikkatli olmalısınız. Birbirinden güzel bölümler ve farklı dünyalarda oyunu oynayabilirsiniz.


Rayman Platform Oyunu Windows 8’de

Efsanevi kahraman yepyeni bir macera ile Windows 8 bilgisayarlar için de geri döndü! Çok sevilen popüler oyun Rayman oyununu Windows 8’de oynayın. Ormanın çeşit çeşit canavarları ve tehlikelerden kurtulmak için dikkatli olmalısınız. Birbirinden güzel bölümler ve farklı dünyalarda oyunu oynayabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: 2,49 TL
Boyut: 58 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Rayman Jungle Run Özellikleri

  • 70 muhteşem bölüm ve her bölümde toplayabildiğiniz kadar Lums.
  • Kilidini açabileceğiniz yeni yetkiler: atlama, yumruk, sinek, duvarda koşma vb…
  • Kendi atmosferi ve oynanış ile keşfetmenizi bekleyen 7 dünya
  • Rayman veya Globox gibi oyunu oynama

Rayman Jungle Run oyununda Rayman ve Rayma’ın en iyi arkadaşı Globox’ı yönetiyorsunuz. Farklı atmosfer ve oynanışa sahip 7 dünya keşfedeceğiniz oyunda sevimli karakterimiz artık daha yetenekli. Zıplayarak, yumruklayarak, uçarak, duvarlarda koşarak yol boyunca önünüze çıkan engelleri aşacaksınız.

Rayman Jungle Run

Sürükleyici oynanışa sahip oyunda geçtiğiniz her bölüm sonrası karakterlerlerin yeni özellikleri ile tanışacak ve yepyeni bir dünyaya geçiş yapacaksınız. Engel tanımayan Rayman’ın yeteneklerine inanamayacaksınız. Sonsuz koşu türündeki oyunları beğeniyorsanız, aksiyon dolu sahnelerle dolu Rayman Jungle Run’a bayılacaksınız.

 Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Macera Platform Oyunu – Rayman Jungle Run İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir