Windows 8 İçin İpi Kesme ve Canavarı Besleme Oyunu – Cut The Rope İndir Download Yükle Bedava

Mobil cihazlarda ipi kesme oyunu olarak da bilinen Cut The Rope oyunu şimdi de Windows 8 için geldi. Windows 8 işletim sistemli masaüstü ve tablet bilgisayarlarda oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Om Nom isimli canavarın karnını doyurmak için şekerleri tam ağzına isabet edecek şekilde kesmelisiniz. Fizik tabanlı bir oyundur ve oldukça eğlencelidir.


İpi Kesin Canavarı Doyurun!

Mobil cihazlarda ipi kesme oyunu olarak da bilinen Cut The Rope oyunu şimdi de Windows 8 için geldi. Windows 8 işletim sistemli masaüstü ve tablet bilgisayarlarda oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Om Nom isimli canavarın karnını doyurmak için şekerleri tam ağzına isabet edecek şekilde kesmelisiniz. Fizik tabanlı bir oyundur ve oldukça eğlencelidir. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 52 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi:  Win8/win8.1

Fizik tabanlı oyunlardan biri olan Cut The Rope oyununda ipleri doğru sırada keserek yeşil renkteki sevimli canavarı şekerle buluşturmaya çalışıyorsunuz. İpleri kestiğinizde hareket etmeye başlayan şekerin değdiği her yıldız puanınızı etkiliyor. Bu yüzden sadece şekeri yaratığın midesine indirmeniz yeterli olmuyor. Daha fazla yıldız toplayarak oyunu en yüksek puanla bitirmelisiniz. Bu puanları kullanarak bir sonraki bölümlerin kilidini açabiliyorsunuz. 11 adet kutunun içerisinde toplam 275 bölüm bulunuyor.

Dünya genelinde 250 milyondan fazla indirmeye ulaşan bu popüler bulmaca oyununu ister Windows 8 tabletinizde isterseniz de masaüstü bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Cut The Rope windows 8

Cut The Rope Özellikleri

  • 11 kutu, 275 bölüm (Tüm kutuları açmak, satın alma gerektirir.)
  • Fizik temelli oynanış
  • Üstün grafikler
  • Yeni seviyeler getiren ücretsiz güncellemeler


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin İpi Kesme ve Canavarı Besleme Oyunu – Cut The Rope İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir