Windows 8 İçin Flappy Bird Alternatifi Oyun İndir – Flap Flap İndir Download Yükle Bedava

Dünyayı kasıp kavuran beceri oyunu Flappy Bird oyununu App Store ve Google Play’den kaldırılmadan önce oynama fırsatı bulduysanız ve bu oyunu tekrar oynamak istiyorsanız hemde bilgisayarda oynamak istiyorsanız işte size fırsat. Flappy Bird benzeri bir oyun olan Flap Flap oyununu ücretsiz olarak Windows 8.1 bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.


Flappy Bird benzeri oyun

Dünyayı kasıp kavuran beceri oyunu Flappy Bird oyununu App Store ve Google Play’den kaldırılmadan önce oynama fırsatı bulduysanız ve bu oyunu tekrar oynamak istiyorsanız hemde bilgisayarda oynamak istiyorsanız işte size fırsat. Flappy Bird benzeri bir oyun olan Flap Flap oyununu ücretsiz olarak  Windows 8.1 bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5,4 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows 8.1

Flappy Bird oyununda tek yapmamız gereken kuşumuzun kanat çırpmasını sağlamak ve önündeki boruların arasından geçmesine yardımcı olmaktı. Fakat oyun basit bir mantığa sahip olsa da doğru zamanlamayı tutturmak ve kuşun boruların arasından geçmesini sağlamak oldukça zordu. Bu zorluk derecesi oyunculara saç baş yoldurttu ve inanılmaz bir rekabet doğurarak kısa sürede milyonlarca oyuncuya oyunu indirtti.

Flappy Bird oyunu sadece bir mobil oyun olarak Android ve iOS cihazlar için yayınlanmıştı. Bu nedenle oyunu bilgisayarlarımızda oynamamız mümkün değildi. Fakat Flap Flap bu eğlenceyi bilgisayarlarımızda yaşamamıza imkan tanıyor. Oyunda yine kuşumuzun kanat çırpmasını ve engellerin arasından geçmesini sağlıyoruz. Bu işi yapmamız için ekrana tıklamamız yeterli.

Flap Flap

Flap Flap grafik olarak tatmin edici bir kalite sunuyor. Eğer Flappy Bird’ün sunduğu eğlenceyi bilgisayarlarınızda yaşamak istiyorsanız Flap Flap’ı kaçırmayın.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Flappy Bird Alternatifi Oyun İndir – Flap Flap İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir