Windows 8 İçin Balon Patlatma Oyunu – Bubble Birds İndir Download Yükle Bedava

Balon patlatma oyunlarını bilmeyen yoktur herhalde. Özellikle mobil platformlarda boy gösteren bu balın patlatma oyunlarından bir tanesi olan Bubble Birds şimdi de Windows 8 masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara geldi. Ayrıca Windows 8 tabletinizde de bu Bubble Birds isimli balon patlatma oyununu ücretsiz oynayabiliyorsunuz.


Bubble Birds İle Kuşları Patlatın

Balon patlatma oyunlarını bilmeyen yoktur herhalde. Özellikle mobil platformlarda boy gösteren bu balın patlatma oyunlarından bir tanesi olan Bubble Birds şimdi de Windows 8 masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara geldi. Ayrıca Windows 8 tabletinizde de bu Bubble Birds isimli balon patlatma oyununu ücretsiz oynayabiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 52 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Bubble Birds oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Bubble Birds klasik balon patlatma yapısını bize farklı bir şekilde sunuyor. Artık balonların yerine sevimli kuşları yan yana getirmeye çalışıyoruz. Oyundaki temel amacımız aynı renge sahip olan kuşların 3 tanesini birbirine değecek şekilde bir araya getirmek ve onları patlatarak ekrandaki kuşları sıfırlamak.

Bubble Birds

Bubble Birds kolay bir şekilde oynanabilmekte. Faremizi kullanarak kuşları yukarı doğru, diğer kuşların yanına fırlatmamız gerekli. Bu iş için önce hedef almalı sonrasında farenin sol tuşuna tıklayarak kuşları yukarıya fırlatmalıyız. Bu işi yaparken elimizden geldiği kadar hızlı olmalıyız; çünkü zaman geçtikçe daha fazla kuş yukarıdan aşağı doğru inidiyor ve bizi sıkıştırıyor. Oyunda bize yardımcı olabilecek bonuslarda yer alıyor. Gökkuşağı renkli kuşlar ilk değdiği kuşun rengini alarak onları patlatmamızı daha kolay hale getiriyor.

Bubble Birds eğer balon patlatma oyunlarını seviyorsanız bağımlılık yapabilen bir oyundur ve yediden yetmişe her oyuncuya hitap etmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Balon Patlatma Oyunu – Bubble Birds İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir