Windows 8 İçin 3 Boyutlu Ücretsiz Kaykay Oyunu – Endless Skater İndir Download Yükle Bedava

Windows 8 bilgisayar ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Endless Skater isimli bu kaykay oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. Üç boyutlu grafikleri ile oldukça güzel bir oyun olan Endless Skater kaykay oyununu profesyonel kaykaycılar ile oynayabiliyorsunuz. Raylar üzerinde ve çatılarda kaykay yapıyorsunuz.


Endless Skater İle Eğlenceli Kaykay Oyunu

Windows 8 bilgisayar ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Endless Skater isimli bu kaykay oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. Üç boyutlu grafikleri ile oldukça güzel bir oyun olan Endless Skater kaykay oyununu profesyonel kaykaycılar ile oynayabiliyorsunuz. Raylar üzerinde ve çatılarda kaykay yapıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 134 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Endless Skater oyununu, Danny Way, Sean Malto, Lyn-Z Adams Hawkins Pastrana, Christian Hosoi ve Ryan Decenzo ile oynama şansı buluyorsunuz. Harika 3 boyutlu grafikler sunan bu kaykay oyunu, Xbox hesabınızla entegre şekilde çalışıyor. Oyunu rayların üzerinde, çatılarda kaykaycınızla birbirinden zorlu artislik hareketler yapıyor, kombolarla yüksek puanlar kazanmaya çalışıyorsunuz. Birbirinden yetenekli 6 pro kaykacıdan dilediğinizle oynayabilirsiniz. İster okulların bahçesinde isterseniz de yüksek çatılarda oynama şansına sahipsiniz. Oyunda keşfedeceğiniz 25 farklı hareket bulunuyor. Beceri gerektiren bu hareketlerler sonunda alacağınız puanı da gerçek zamanlı olarak görebiliyorsunuz.

Puanınızı etkileyen onlarca ipucu ve kombo hareket keşfedeceğiniz oyunu Xbox hesabınıza giriş yaparak oynadığınızda, başarımlarınızı, lideler tablosunu ve skorlarınızı görebiliyorsunuz. Oyunu ister fare ve klavye ile isterseniz de Xbox kontrolcüsü ile oynayabiliyorsunuz. Kaykaycınızı yönetmek için hangi tuşları/tuş kombinasyonlarını kullanmanız gerektiği, yaptığınız hareketin anlamı oyunun başında gösteriliyor.

Endless Skater

Kısa bir ısınma turunun ardından yarışlara başlayabiliyorsunuz. Sonsuz ve Zamana karşı adını taşıyan iki farklı oyun modu içeren oyunaa basit bir kaykaycı ile başlıyor, puanları topladıkça pro kaykaycıların kilidini açıyorsunuz.

Endless Skater, Windows 8 platformu için hazırlanmış en başarılı kaykay oyunu. Eğer kaykay oyunlarından keyif alıyorsanız geliştiriciliğini Microsoft’un üstlendiği Endless Skater’ı kesinlikle atlamayın.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin 3 Boyutlu Ücretsiz Kaykay Oyunu – Endless Skater İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir