Windows 10 İçin Minecraft İndir – Minecraft: Windows 10 Edition Beta İndir Yükle

Satış rekorları kıran Minecraft oyununun Windows 10 için özel bir sürümü yayınlandı. Microsoft tarafından satın alındıktan sonra sık sık güncelleme alan oyun şimdi de Microsoft’un çiçeği burnunda işletim sistemi Windows 10 için özel bir sürüm ile geldi.


Windows 10’a Özel Minecraft Oyunu

Microsoft tarafından yayınlanan yeni işletim sistemi Windows 10’a özel Minecraft versiyonu duyuruldu. Microsoft’un Windows 10’a geçişi hızlandırmak için milyonlarca Minecraft oyuncusunu göz ardı etmemesi de dikkat çekici. Windows işletim sistemine özel olarak geliştirilen Minecraft: Windows 10 Edition Beta oyunu isminden de anlaşılacağı üzere şuan için Beta aşamasında.

Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft oyununda geliştirilmiş grafikler, orijinal sandbox oyunu ve eğlenceli saatler sizi bekliyor. Bir tür yapı inşa etme oyunu olan Minecraft oyununun Windows 10 versiyonu daha gelişmiş grafikler sunuyor. Oyunun ücretsiz deneme sürümünü indirerek de oynayabiliyorsunuz.

Minecraft Edition oyunu hayatta kalma ve keşif yapma türünde de muhteşem bir oyundur. Hayal gücünüzü kullanarak devasa yapılar yapabilir ve diğer oyuncularla işbirliği yaparak düşmanlarınızı yenebilirsiniz.

Minecraft Windows 10 Edition Beta

Minecraft: Windows 10 Edition Beta Detayları

 

Lisans: Ücretli
Boyut: 75 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Beta
İşletim Sistemi:  Windows 10


Etiket:

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 10 İçin Minecraft İndir – Minecraft: Windows 10 Edition Beta İndir Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir