Web Kamerası Efekt Verme Programı – CyberLink YouCam İndir Download Yükle Bedava

CyberLink YouCam programı web kameranız için birbirinden güzel efektler sunan bir programdır. Webcam için efekt ekleme programı olan CyberLink YouCam sayesinde hem videolu hemde sesli birbirinden güzel efektlere kavuşacaksınız. Webcam görüntülü sohbetlerinizi daha eğlenceli hale getiriyor. Program ayrıca HD web kameralarını da destekliyor.


CyberLink YouCam İle Harika Efektler

CyberLink YouCam programı web kameranız için birbirinden güzel efektler sunan bir programdır. Webcam için efekt ekleme programı olan CyberLink YouCam sayesinde hem videolu hemde sesli birbirinden güzel efektlere kavuşacaksınız. Webcam görüntülü sohbetlerinizi daha eğlenceli hale getiriyor. Program ayrıca HD web kameralarını da destekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 0,45 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 6.0
İşletim Sistemi: Windows 8/8.1, 7, Vista ve XP

CyberLink YouCam, kullanıcılara web kamerası ile fotoğraf ve video çekme; çekilen fotoğraf ve videolara görsel efekt uygulama olanağı sunan bir web kamerası uygulamasıdır.

CyberLink YouCam ile çevrimiçi sohbetlerinizi  ses ve video efektleriyle süsleyerek arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. YouCam’de hazırladığınız videoları facebook ve youtube profilinize göndererek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

CyberLink YouCam

 

CyberLink YouCam Özellikleri

  • WebCam sohbet ve video kaydı için 200’ün üzerinde video efektleri uygulama
  • HDR ve panoramik fotoğraflar yakalam ve kolay kullanımlı araçları ile fotoğrafları düzenlemek.
  • Verimlilik araçları ile etkili sunumlar oluşturma
  • Takvim görünümü ile insanların yüzleri ile onları etiketlemek.

CyberLink YouCam son versiyonunda eklenen HD desteği ile artık HD web kameralarını da destekliyor. YouCam için yeni efektler yüklemek isterseniz ücretsiz olarak DirectorZone sayfasından indirebilirsiniz. Program Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, AOL Instant Messenger, veya Skype ile uyumlu olarak çalışır. Yeni avatarlar, imaj dosyaları ve video klipleri yaratabileceğiniz bu güzel program ile isterseniz videolar üzerinde oynamalar bile yapabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Web Kamerası Efekt Verme Programı – CyberLink YouCam İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir