Web Kameradan Görüntü Alma Programı – Active WebCam 11.4 İndir Download Yükle

Kamera kaydı yapma programı, web kameradan video görüntüsü yakalama programı, uzaktaki bilgisayarın görüntüsünü web kameradan yakalama programı, profesyonel web kamera kullanma programı.


Kamera kaydı yapma programı, web kameradan video görüntüsü yakalama programı, uzaktaki bilgisayarın görüntüsünü web kameradan yakalama programı, profesyonel web kamera kullanma programı.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 11.6 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista

Active WebCam ile web kameranızı daha profesyonel olarak kullanmaya ne dersiniz?

Active WebCam; web kameranızdan, çeşitli video aygıtlarından, ağ IP kameralarından vs görüntü yakalayabilir. Saniyede 30 kare gösterme hızına sahiptir.

Active WebCam

Ve kamera izleme veya kaydetme limiti yok!..

Canlı Audio ve Video Yayını!
Bu özellik için 3 seçeneğimiz var:

 • Uzaktan Giriş (Remote Access)
  Bilgisayarların başka bir bilgisayardaki kamerayı kullanmasına olanak tanır. İzleyicilerin resim ve ses kaydı yapabilmesi için UDP protokolünü kullanır.
 • FTP’ye Yükleme (FTP Upload)
  Program resimlerinizi, videolarınızı vs FTP’yi (File Transfer Protocol) kullanarak web sitenize yükleyebilir. Sizi izleyenler sitenizi ziyaret edip yüklenen dosyaya kolayca erişebilir. Üstelik yüklediğiniz videoyu tarayıcıda hiçbir eklentiye ihtiyaç duymaksızın oynatabilir!
 • HTTP Sunucusu
  Program HTTP sunucusunu kullanarak tüm kullanıcılara ulaşabilir ve web kameranızdan o anki görüntüyü izletebilir.

Dışarıdayken Evinizi ve İşyerinizi İzleyin!
Active Webcam ile kameranızı bir gözetim sistemi gibi kullanabilirsiniz. Evinizi, işyerinizi, çocuklarınızı vs kameradan takip edebilirsiniz.

Hareket Dedektörü sayesinde; herhangi bir hareket olduğunda program alarm çalabilir ve hareket olduğu andaki görüntüyü e-posta olarak size gönderebilir. Bunun yanında hareketten itibaren AVI ve MPEG formatlarında video kaydı da yapabilir.

Yakalanan Resimleri Düzenleyin!
Program aynı zamanda kaydedilen resimlere tarih/saat, başlık vs ekleyebilir. Ayrıca resim üzerinde küçültme, büyütme, sağa/sola çevirme, kesme vb işlemler yapabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak Kayıt ve Playback yapın!
Active WebCam ile izlediğiniz görüntüyü kolayca kaydedebilirsiniz. Kayıt sırasında kaydı duraklatma, hızlı ilerleme ve hızlı geriye gitme gibi seçenekleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca kaydedilen dosyaları şifreleyebilir, böylece başkaları tarafından açılmasını istemediğiniz video kayıtlarının izlenmesini engelleyebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • Intel® Pentium® 2 GHz
 • 256MB RAM (512 MB Önerilir)
 • 1 GB Harddisk Alanı

Yeni sürümüyle birlikte, program aşağıdaki kamera modellerini de destekliyor:

 • Aviosys IP Kamera 9060
 • Toshiba IK-WB21A
 • Sony Network Camera SNC-P5
 • GS4000 ve NC4000
 • TRENDnet TV-IP110

Bu harika programın tam sürümüne 29 dolar karşılığında sahip olabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular? : web cam ykle, webcam retrica, web kamera program, kamera programlar indir, webcam programı indir, kamera yükleme programı indir, laptop için kamera programı indir, 192 168 2 108, 192 168 2 108 cam, bilgisayar kamarası sistemi indir

0 Yorum: “Web Kameradan Görüntü Alma Programı – Active WebCam 11.4 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir