Türkçe Ücretsiz Dosya Paylaşma Programı – Vuze Bedava İndir Download Yükle

Dosya paylaşım programı, ücretsiz dosya paylaşma programı, resim paylaşma programı, müzik paylaşma programı, oyun paylaşma programı indir.


Dosya paylaşım programı, ücretsiz dosya paylaşma programı, resim paylaşma programı, müzik paylaşma programı, oyun paylaşma programı indir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 70 KB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Vuze (Azureus) Türkçe destekli ve açık kaynak kodlu bir dosya paylaşım programıdır. Program ile Torrent linklerini indirebilirsiniz. Kaynak sıkıntısı çekmeyeceğiniz bir paylaşım programıdır. Dosya aldığınız kaynak hakkında ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz. Bunların içinde ülkesi de var. Torrent uygulamaları içerisinde en çok tercih edileni Vuze (Azureus)’dur.

Sponsorlu Bağlantılar
happy wheels demo data-ad-client="ca-pub-4744542956557265" data-ad-slot="7205554035">

Vuze

Bu Sürümdeki Yenilikler:

Tavsiye bölümü eklendi. Bulduğunuz her şeyi arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.
Artık dosya gönderme hızını program otomatik olarak yapabiliyor.

Not : Programın sisteminizde çalışması için java gereklidir. Sisteminizde java yoksa program sayfasından java yükleyebilirsiniz. Programı Türkçe kullanmak için ayarlarından Türkçeyi seçmelisiniz.

UYARI : Bu program ile yasa dışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasa dışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Dosya Paylaşma Programı – Vuze Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir