Virüsten Koruma Programı – Avira Antivirus Premium 2013 İndir Download Yükle

Uzun yıllardır bilgisayar kullanıcılarının tercih ettiği bu virüs programı yenilenmiş görüntüsüyle karşınızda. Bilgisayarınızı virüslerden, solucanlardan, truva atlarından, adwarelerden, casus yazılımlardan koruyan ideal bir programdır.


Uzun yıllardır bilgisayar kullanıcılarının tercih ettiği bu virüs programı yenilenmiş görüntüsüyle karşınızda. Bilgisayarınızı virüslerden, solucanlardan, truva atlarından, adwarelerden, casus yazılımlardan koruyan ideal bir programdır.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 127 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8

Avira AntiVir PersonalEdition Premium üstün özelliklere sahip bir antivirüs yazılımıdır. Avira tarafından ücretsiz olarak sunulmakta olan Avira AntiVir Personal Edition Classic yazılımının tüm özeliklerine sahiptir ve onlara ek olarak kendiliğinden güncelleme, casus yazılım koruması, POP3 taraması gibi özellikleri bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılımın Ücretsiz Sürümününden Üstün Özellikleri

  • Modern ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması ile işlemler daha kolay yapılabilmekte ve acemi bilgisayar kullanıcılarının da kolayca kullanabilmesi sağlanmakta.
  • Özel sunucular ile sorunsuz biçimde güncelleme yapabilme imkanı sunulmakta.
  • POP3 tarama desteği ile etkileşimli e-posta trafiği denetlemesi yapılmakta.
  • Klasör ve dizin taramaları daha kolay biçimde yapılarak zaman kazandırmaktadır.
  • Yazılımının içerisindeki lisans yöneticisi zamanı geldiğinde tekrar lisans almanızı hatırlatmaktadır.
  • Alanında uzman kişilerce yazılım kullanımı ve sorunları hakkında her zaman destek verilmektedir.

Avira Antivirus Premium

Avira AntiVir Personal Edition Premium gerçek zamanlı koruması ile tanımlanmış olan zararlılara karşı koruma sağlamaktadır. Sezgisel tarama özelliği ile de henüz tanımlanmamış tehlikelere karşı hazır bulunmaktadır. Ücretsiz sürümünde bulunmayan kendiliğinden güncelleme desteği yazılımı daha rahat biçimde kullanabilmenizi sağlamakta ve size güncelleme zahmeti vermemektedir. Ayrıca reklam ve casusluk amaçlı yazılımları da tanımlayıp, etkisiz hale getiren yazılım e-posta trafiğinizi de sürekli denetim altında tutarak sisteminize verilebilecek tüm hasarların önüne geçmiş olur. Yeni tasarımı ve yapılandırması ile bilgisayar kullanımına yeni başlayan kullanıcıların dahi kolayca kullanabileceği bir yazılım haline gelmiştir. Dosya, klasör ya da sabit disk taramasını ücretsiz sürümününe göre daha hızlı yapmaktadır. Sahip olduğu veritabanı ile virüslere, solucanlara(worm), casus yazılımlara(spyware), reklam yazılımlarına (adware), truva atlarına (trojan) ve zarar verici olan tüm diğer tehlikelere karşı sisteminizi mükemmel biçimde korumaktadır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Virüsten Koruma Programı – Avira Antivirus Premium 2013 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir