Virüs, Truva Atı, Casus Yazılım ve Zararlı Yazılım Silme Programı – The Cleaner İndir Dowload Yükle

Dünya çapında milyonlarca insan verileri güvende tutmak ve onları malware enfeksiyonlarından kurtarmak için bu programı kullanmaktadır. The Cleaner ile Truva Atları, solucanlar, Spyware, Adware, Ransomware, Keylogger, arka kapılar, Şifre Hırsızları ve daha birçok zararlıları temizler ve engeller. Cleaner güvenliğinizi tamamlamak için anti-virüs ve güvenlik duvarı ile el-ele çalışır.


The Cleaner İle Zararlıları Temizleyin

Dünya çapında milyonlarca insan verileri güvende tutmak ve onları malware enfeksiyonlarından kurtarmak için bu programı kullanmaktadır. The Cleaner ile Truva Atları, solucanlar, Spyware, Adware, Ransomware, Keylogger, arka kapılar, Şifre Hırsızları ve daha birçok zararlıları temizler ve engeller. Cleaner güvenliğinizi tamamlamak için anti-virüs ve güvenlik duvarı ile el-ele çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 315 Mb
Dil: İngilizce
Versiyon: 9.0.0.1121
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Bilgisayarınıza bulaşan zararlılardan truva atlarını, solucanları, rootkitlerı, keylogger’ları, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını The Cleaner programı ile temizleyebilirsiniz. The Cleaner programı gelişmiş yapısı sayesinde program son dönemde bile çıkmış olan bu tür zararlı yazılımları sisteminizi tarayarak bulur, karantinaya alır ve temizler.

The Cleaner yazılımının akıllı tarama özelliğiyle ister otomatik ister manuel ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Tüm sistemi ve hard diskleri tarayarak zararlı yazılımları tespit eder. Dosyalarınızı yedekleyerek geri yüklemenizi sağlayan The Cleaner veri kaybını da böylece önler. Program güncellemeleri sırasında bilgisayarınızı korumaya devam eder.

The Cleaner

The Cleaner Özellikleri

  • Trial – Gelişmiş Malware Algılama ve Temizleme : Verileri savunmak ve enfeksiyonlar kaldırmak, davranışsal analiz ve sezgisel özelliklerini bir arada kullanın.
  • Trial – Kolay tek bir tıklama ile güncelleme, tarama ve bilgisayarınızı tamir edebilme.
  • Full – Gerçek zamanlı Malware Koruma : TCActive! Cleaner tarafından kullanılan aynı büyük teknoloji kullanarak gerçek zamanlı olarak sisteminizi korur.
  • Full – Zamanlanmış Tarama ve Güncelleme : Otomatik olarak gerçekleşmesi taramaları ve güncellemeleri ayarlayarak bilgisayarınızın ücretsiz korur.
  • Full – Teknik Destek : Güncel bir abonelik ile tüm müşterilerine 7/24 teknik destek sunar.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Virüs, Truva Atı, Casus Yazılım ve Zararlı Yazılım Silme Programı – The Cleaner İndir Dowload Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir