USB’den Windows Kurulum Dosyası Oluşturma Programı İndir – WinSetupFromUSB İndir Download Yükle Bedava

Windows kurulum dosyası oluşturmak istiyorsanız ve bunu USB bellek ile yapmak istiyorsanız işte size harika bir program. Ücretsiz olarak sunulan WinSetupFromUSB isimli program taşınabilir belleklerinizden Windows kurulum dosyası oluşturmanıza izin veriyor.


WinSetupFromUSB İle Windows Kurulum USB’si Oluşturun

Windows kurulum dosyası oluşturmak istiyorsanız ve bunu USB bellek ile yapmak istiyorsanız işte size harika bir program. Ücretsiz olarak sunulan WinSetupFromUSB isimli program taşınabilir belleklerinizden Windows kurulum dosyası oluşturmanıza izin veriyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 21.5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.10
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Hem USB flash belleklerle hem de taşınabilir harici diskler ile kullanabileceğiniz program bu depolama birimlerini bootlanabilir bir Windows veya Linux kurulum medyasına dönüştürüyor. Özellikle DVD ve CD gibi optik medyaların kolay çizilebilmesi ve kurulum sırasında optik sürücünün medyayı okuyamaması gibi problemler nediyle USB depolama birimlerini Windows kurulumu amacıyla kullanmak bir ihtiyaç haline gelmektedir.

WinSetupFromUSB

WinSetupFromUSB, Windows veya Linux kurulumu için kullanacağınız USB belleği veya harici diski formatlamaktadır. Bu depolama birimindeki tüm bölümler ve bilgiler silinecektir ve disk sadece kurulum işlemi için kullanılabilecektir. Bu nedenle programı kullanmadan önce bu depolama birimlerindeki dosyaları yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

WinSetupFromUSB Windows 2000, Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Server 2008 işletim sistemlerinin yanında BartPE, WinBuilder, UBCD4Win ve WinFLPC’yi de desteklemektedir. WinSetupFromUSB ayrıca 64 bit Vista ve üzeri 64 bitlik sistemler için UEFI desteğine de sahiptir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “USB’den Windows Kurulum Dosyası Oluşturma Programı İndir – WinSetupFromUSB İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir