USB Flash Bellek Virüs Temizleme Programı – USB Shortcut Recover İndir Download Yükle Bedava

Hemen hemen her bilgisayar kullanıcısının sahip olduğu flash bellekler virüslerin ve zararlı yazılımların da hedefi haline gelmiştir. Taşınabilir flash belleklerinize bulaşan virüsleri temizlemek istiyorsanız USBShortcutRecover isimli programı kullanabilirsiniz. Ücretsiz olan USBShortcutRecover programı sayesinde bu virüsleri temizleyebilir ve flash belleklerinizi koruma altına almış olursunuz.


USB Shortcut Recover İle Flash Disklerinizi Virüslerden Arındırın

Hemen hemen her bilgisayar kullanıcısının sahip olduğu flash bellekler virüslerin ve zararlı yazılımların da hedefi haline gelmiştir. Taşınabilir flash belleklerinize bulaşan virüsleri temizlemek istiyorsanız USB Shortcut Recover isimli programı kullanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,04 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Ücretsiz olan USB Shortcut Recover programı sayesinde bu virüsleri temizleyebilir ve flash belleklerinizi koruma altına almış olursunuz.

USB Shortcut Recover

USB Shortcut Recover programı, virüs enfeksiyonundan etkilenen bilgisayarınızın taşınabilir diskindeki kısayolları düzeltmek için hazırlanmış ve eğer dosyalarınıza bu nedenle erişemiyorsanız onları geri yükleyebiliyor. Dolayısıyla hem virüs tehdidini bertaraf edebiliyor, hem de kısayolları kaybolan gerçek klasörlerinize erişebiliyorsunuz. Sık sık bu sebeplerden dolayı dosyalarınızı kaybediyorsanız ancak tam teşekküllü bir virüs tarayıcı istemiyorsanız programı kullanabilirsiniz.

Hem ücretsiz olması hem de çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması nedeniyle programı tercih edebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “USB Flash Bellek Virüs Temizleme Programı – USB Shortcut Recover İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir