Ücretsiz YGS Puan Hesaplama Programı – POI YGS Puan Hesaplama İndir Download Yükle Bedava

Ülkemizde her gencin hayatını ve geleceğini belirleme noktasında karşısına çıkan ilk en önemli sınavlardan birisi hiç şüphesiz YGS sınavıdır. Gelecek için atılan ilk adım olan YGS sınavında alacağınız puanı POI YGS Puan Hesaplama isimli program ile yapın. Oldukça faydalı ve ücretsiz bir programdır.


YGS Puanınızı Hesaplamak İçin Bu Programı Kullanın

Ülkemizde her gencin hayatını ve geleceğini belirleme noktasında karşısına çıkan ilk en önemli sınavlardan birisi hiç şüphesiz YGS sınavıdır. Gelecek için atılan ilk adım olan YGS sınavında alacağınız puanı POI YGS Puan Hesaplama isimli program ile yapın. Oldukça faydalı ve ücretsiz bir programdır. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 11 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Aynı zamanda YGS sınavından önce yaptığınız deneme sınavları puanlarını da bu program ile öğrenebilirsiniz. Doğru yanlış sayılarınızı hesaplayabilir ve bu verileri programa girerek puanınızı görebilirsiniz. Alternatif olarak kullanabileceğiniz pek çok program olmasına rağmen POI YGS Puan Hesaplama, sunduğu kolay kullanım ve sade arayüz ile ihtiyacınızı karşılayacaktır. Bildiğiniz üzere deneme sınavlarından çıktıktan sonra puanınızı en doğru şekilde hesaplamanın tek yolu doğru ve yanlış sayınızı hesaplayarak bu verileri programa girebilmenizdir.

Sizde YGS sınavına hazırlananlardansanız yada hazırlanan tanıdıklarınız varsa POI YGS Puan Hesaplama programını ücretsiz olarak indirerek gireceğinz tüm deneme sınavlarının puanlarını sınavdan hemen sonra kolayca hesaplayabilirsiniz.

POI YGS Puan Hesaplama

POI YGS Puan Hesaplama Programı Özellikleri

  • Yan pencere ekranında YGS sınavı ile ilgili yararlı bilgiler gösterilmesi
  • Sınav sonucunuzu netleriniz ile birlikte detaylı olarak gösterme
  • Tüm deneme sınavı sonuçlarınızı kaydederek daha sonra tekrar kontrol edebilme
  • Mevcut puanınızı önceki sınav sonuçlarınız ile karşılaştırma
  • Sade ve kolay kullanıma sahip arayüz
  • Otomatik güncelleme


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz YGS Puan Hesaplama Programı – POI YGS Puan Hesaplama İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir