Ücretsiz Windows 8 Başlat Menüsü Programı – Classic Shell İndir Download Yükle Bedava

Classic Shell isimli bu ücretsiz program sayesinde Windows 8, Windows 7 ve Windows Vista bilgisayarlarınızın başlangıç menüsünü özelleştirebilirsiniz. Bu üç işletim sistemindeki özellikleri bir arada sunan bu program oldukça kullanışlı. Classic Shell ile Windows 8’de olmayan başlangıç menüsünü de geri getiriyor.


Classic Shell İle Başlat Menüsünü Özelleştirin

Classic Shell isimli bu ücretsiz program sayesinde Windows 8, Windows 7 ve Windows Vista bilgisayarlarınızın başlangıç menüsünü özelleştirebilirsiniz. Bu üç işletim sistemindeki özellikleri bir arada sunan bu program oldukça kullanışlı. Classic Shell ile Windows 8’de olmayan başlangıç menüsünü de geri getiriyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5,3 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista

Yıllardır Windows kullandınız ve son olarak Windows 8’e geçiş yaptığınız. Ancak yıllarca kullandığınız ve haliyle alıştığınız Windows butonu ve menüsünü bulamadınız. Eski alışkanlıkları bırakmak çok zor olduğu için bu durum canınızı bir hayli sıkabilir. İşte bu yazılım ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Classic Shell

Classic Shell isimli bu yazılımla klasik başlat menüsünü getirebilirsiniz. Üstelik KlasikWindows XP tarzı veya Windows Vista/7 tarzı bir arayüz seçme imkanınız var. Menüdeki birçok özelliği kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Oldukça zengin kişiselleştirme seçenekleri sunulmuş.

Bazı değişiklikleri yaptıktan sonra programı kapatıp yeniden açmanız gerekebiliyor. Bu yazılımı soldaki “İndir” butonundan indirebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Windows 8 Başlat Menüsü Programı – Classic Shell İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir