Ücretsiz Wifi Şifre Çözücü İndir – WiFi Password Decryptor İndir Download Yükle Bedava

WiFi Password Decryptor programı bir tür kablosuz ağ yani WiFi şifre çözme programıdır. Sisteminize kaydedilmiş Wireless hesap şifrelerini hemen çözerek kurtarmanızı sağlar. Ücretsiz olarak sunulan WiFi Password Decryptor programını kablosuz ağ şifrelerini çözmek için kullanabilirsiniz.


WiFi Password Decryptor İle Kablosuz Ağ Şifrelerini Çözün

WiFi Password Decryptor programı bir tür kablosuz ağ yani WiFi şifre çözme programıdır. Sisteminize kaydedilmiş Wireless hesap şifrelerini hemen çözerek kurtarmanızı sağlar. Ücretsiz olarak sunulan WiFi Password Decryptor programını kablosuz ağ şifrelerini çözmek için kullanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 3.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/Win2008

WiFi Password Decryptor  programı sistemde depolanan kablosuz hesap şifrelerini kurtarmak için ÜCRETSİZ olarak sunulan bir yazılımdır. WiFi Password Decryptor  programı otomatik olarak Windows Kablosuz Yapılandırma Yöneticisi tarafından saklanan (WEP/WPA/WPA2 vb) türündeki kablosuz şifreleri veya anahtarları kurtarır. 

WiFi şifre çözücü, kurtarılan her WiFi hesabı için şu bilgileri görüntüler:

  • WiFi adı (SSID)
  • Güvenlik ayarları (WEP-64/WEP-128/WPA2/AES/TKIP)
  • Şifre tipi
  • Şifre

WiFi Password Decryptor

Başarılı kurtarma işleminden sonra, şifre listesini HTML/XML/TEXT gibi formatlarda kaydetmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra görüntülenen hesapların üzerine sağ tıklayarak şifreyi kopyalayığ yapıştırabilirsiniz.

WiFi Password Decryptor, WiFi şifrelerini çözmek için (LSASS.exe içine enjekte olmak yerine) Sistem Hizmetyöntemini kullanır. Bu da programın işleyişinin güvenli olmasını sağlar.

NOT: Bu program WiFi şifrelerini çözmek için kullanılır. WiFi şifrelerini kırmak için değil.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Wifi Şifre Çözücü İndir – WiFi Password Decryptor İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir