Ücretsiz Web Kamerası Canlı Takip Programı İndir – Netcam Studio İndir Download Yükle Bedava

Ücretsiz olan Netcam Studio isimli bu program ile ev ve işyerlerinizi göz altında tutabilirsiniz. Kullanışlı bir program olan Netcam Studio ile evinizde ve ofisinizde olup biteni canlı bir şekilde bilgisayarınızda size sunuyor. Ayrıca canlı yayın HTML kodunu da alabiliyorsunuz.


Netcam Studio İle Evinizi ve İş Yerinizi Gözetleyin

Ücretsiz olan Netcam Studio isimli bu program ile ev ve işyerlerinizi göz altında tutabilirsiniz. Kullanışlı bir program olan Netcam Studio ile evinizde ve ofisinizde olup biteni canlı bir şekilde bilgisayarınızda size sunuyor. Ayrıca canlı yayın HTML kodunu da alabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 25 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Netcam Studio iki farklı bileşenle birlikte gelmektedir: dört video kaynağını kontrol edebileceğiniz bir sunucu yazılımı ve ağ kameralarını ekleyebileceğiniz bir istemci yazılımı.

Arayüzü oldukça modern bir tasarıma sahip olan program, herhangi bir bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Programın ana penceresi üzerinde yer alan iki ana sekme yer almaktadır: “Home” ve “Settings”

Takip etmekte olduğunuz her web kamerası için hareket algılama ve VLC üzerinde canlı yayın gibi farklı seçenekleri kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca videolar üzerinden ekran görüntüsü alabilir, video yayın akışlarını kütüphanenize kaydedebilir veya programı kişisel FTP, ağ veya bulut hesabınızla senkronize edebilirsiniz.

Netcam Studio

Netcam Studio aynı zamanda içerisinde basit bir zamanlayıcı da içermektedir. Bu sayede belirleyeceğiniz saat aralıklarında video yayın akışını kaydetmeye başlayabilir ve belirlenen zaman sonunda kaydı sonlandırabilirsiniz.

Genel olarak değerlendirdiğimiz zaman Netcam Studio, evinde, ofisinde veya iş yerinde neler olup bittiğini web kameraları yardımıyla takip etmek isteyen kullanıcılar için gerçekten başarılı bir çözüm sunmaktadır.

 Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Web Kamerası Canlı Takip Programı İndir – Netcam Studio İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir