Ücretsiz Video Kırpma ve Video Kesme Programı – Free Video Cutter Expert İndir Download Yükle Bedava

Ücretsiz olarak sunulan Video Cutter Expert programı ile istediğiniz videoyu kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kırpabilir veya kesebilirsiniz. Videolardan istediğiniz kısımları kesip alabilirsiniz yada istemediğiniz bölümleri videolardan kesip çıkarabilirsiniz. Çok hassas ayarlamalar ile tam istediğiniz yerden kesme yapabiliyorsunuz.


Free Video Cutter Expert İle Videoları Kesin ve Kırpın

Ücretsiz olarak sunulan Video Cutter Expert programı ile istediğiniz videoyu kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kırpabilir veya kesebilirsiniz. Videolardan istediğiniz kısımları kesip alabilirsiniz yada istemediğiniz bölümleri videolardan kesip çıkarabilirsiniz. Çok hassas  ayarlamalar ile tam istediğiniz yerden kesme yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 15 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Video Cutter Expert Özellikleri

  • Bir veya daha fazla klipler halinde videoları kesebilir veya videolardaki istenmeyen bölümleri veyahut reklamları kaldırabilirsiniz.
  • Milisaniyelik hassasiyetlerle video kesme, parça ekleme yada çıkarma
  • Ücretsiz ve çok dilli.
  • Neredeyse tüm MP4 gibi popüler video formatlarını destekler, WMV, FLV, AVI, MPEG, MOV, MKV, 3GP, SWF ve VOB.
  • Storyboard ve Dahili video oynatıcı.
  • Kullanımı çok kolay ve hızlı. Sadece sürükleyin bırakın ve video dosyası açılsın.

Video Cutter Expert

Videonuzda kesme işlemlerini yaparken gireceğiniz parametreler ile filmin başlangıç ve bitiş noktalarını belirleyebilir, çıktı dosyanın hangi formatta ve kalitede olacağını da belirleyebilirsiniz. Program sürükle bırak desteğine sahip olduğu için video dosyalarını eklemek ve düzenlemeye başlamak da oldukça kolay. Zira tek yapmanız gereken klasördeki video dosyasını almak ve sürükleyerek programın penceresine bırakmak.

Programın içerisine aldığınız video dosyasının hangi aralıklarla bölümleneceğini de baştan seçebiliyor ve böylece istediğiniz gibi ince aralıklarla kesme yapabiliyorsunuz. Yahut direkt olarak farenizi kullanarak hangi bölümün çıkarılması gerektiğini de seçebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Video Kırpma ve Video Kesme Programı – Free Video Cutter Expert İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir