Ücretsiz Veri Analizi Yapma Kitabı İndir – SPSS 15.0 ile Veri Analizi İndir Download Yükle Bedava

Veri analizi yapanlar için çok güzel bir kitap. SPSS 15.0 ile Veri Analizi isimli bu kitap sayesinde en iyi şekilde veri analizi anlatılmaktadır. Özellikle doktora ve yüksek lisans çalışmaları yapanlar için bütün teknikler detaylı bir şekilde anlatılmış.


Veri Analizi İçin SPSS 15.0 ile Veri Analizi

Veri analizi yapanlar için çok güzel bir kitap. SPSS 15.0 ile Veri Analizi isimli bu kitap sayesinde en iyi şekilde veri analizi anlatılmaktadır. Özellikle doktora ve yüksek lisans çalışmaları yapanlar için bütün teknikler detaylı bir şekilde anlatılmış.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,8 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Tümü

SPSS ile veri analizinde karşılaştığınız tüm sorunları ortadan kaldıracak nitelikte bir kitap. Kitapta bir yüksek lisans ve doktora çalışmasında ihtiyaç duyulabilecek tüm teknikler ayrıntılı olarak açıklanmış.

Lisans ve yüksek lisans düzeyinde öğrencilere ücretsiz bir ders kitabı sunmak amacıyla hazırlanmış bir e-kitap. Kitapta karmaşık istatistik konular piyasadaki hiç bir kitapta olmayan bir bastilik ve akıcılıkla anlatılmış. Ayrıca her bir tekniğin SPSS uygulamaları aşama aşama grafiksel olarak gösterilmiş.

SPSS 15.0 Veri Analizi

Uyarı! İndirdiğiniz dosya`nın sonuna .pdf ekleyerek Acrobat Reader programıyla pdf formatındaki bu kitabı kolaylıkla açabilirsiniz.

 Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Veri Analizi Yapma Kitabı İndir – SPSS 15.0 ile Veri Analizi İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir