Ücretsiz ve Türkçe Videoları Flash Yapma Programı – Video to Flash İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızda bulunan videolarınızı Flash formatına dönüştürmek isterseniz Video to Flash programını kullanabilirsiniz. Bu video dönüştürme programı ile değişik formatlardaki videolarınızı Flash videolara çevirebiliyorsunuz. Ücretsiz olan bu program aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip.


Video dosyalarını Flash formatına dönüştürme programı

Bilgisayarınızda bulunan videolarınızı Flash formatına dönüştürmek isterseniz  Video to Flash programını kullanabilirsiniz. Bu video dönüştürme programı ile değişik formatlardaki videolarınızı Flash videolara çevirebiliyorsunuz. Ücretsiz olan bu program aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 30,9 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Video to Flash indir, Video to Flash download, video dönüştürme programı, videoları flash yapma programı, flash oluşturma programı

Özellikle video arşivinde yer alan video dosyalarını Flash animasyonlara dönüştürmek isteyen kullanıcılar için oldukça geçerli bir çözüm sunan programın kullanımı oldukça kolaydır.

Programın tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça şık ve sade şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıların dönüştürme işlemi sırasında yapmak isteyebileceği her tür işlem ana pencere üzerinde oldukça organize şekilde yer almaktadır. Ayrıca programın Türkçe dil desteğine de sahip olması işleri daha da kolaylaştırmaktadır.

Video to Flash

Sadece video dosyalarını Flash animasyonlara dönüştürmenin dışında, dönüştürmüş olduğunuz video dosyalarını doğrudan web siteleriniz üzerinde yayınlayabilmeniz için farklı temalara sahip HTML kodları da oluşturabilirsiniz.

Video dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde Flash animasyonlara dönüştürebileceğiniz Video to Flash’ı mutlaka denemenizi öneriyorum.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz ve Türkçe Videoları Flash Yapma Programı – Video to Flash İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir