Ücretsiz ve Türkçe Hızlı Dosya İndirme Programı İndir – uTorrent İndir Download Yükle Bedava – Video, Oyun, Müzik BitTorrent İstemcisi

En iyi dosya indirme programlarından birisi olan uTorrent, bir tür torrent indirme programıdır. uTorrent programı ile video, müzik, oyun ve diğer dökğmanları kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


En iyi dosya indirme programlarından birisi olan uTorrent, bir tür torrent indirme programıdır. uTorrent programı ile video, müzik, oyun ve diğer dökğmanları kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8

Artıları

Sponsorlu Bağlantılar
  • Basit, kullanımı kolay arayüz
  • Ayarlama işlemini hızlandıran pratik bağlantı testi
  • Geniş torrent indirme bilgisi
  • Sürücüde az yer kaplaması ve sistem kaynaklarını az miktarda kullanması
Eksileri

  • Yerleşik oynatıcı yok
  • Sınırlı arama seçeneği

µTorrent

Güçlü, hızlı ve küçük boyutlu bir BitTorrent istemcisi olan uTorrent, gelişmiş istemcilerin sağladığı özellikleri; daha az işlemci, bellek ve sabit disk alanı kullanarak sunabilmektedir. Video, müzik, oyun gibi internet ortamında yer alan dosyaları indirmenize yarayan bu program oldukça kullanışlıdır.

uTorrent Yeni Özellikleri:

Stream: İndirme esnasında filmlerin ön izlemesini yapabileceğiniz bu program ile artık indirme işleminin tamamlanmasını beklemeye son.

uTorrent Web: Utorrent 3 üzerinden açtığınız hesaplarla web sayfasından dosyalarınıza erişim imkanı bulabilecek ve hatta bunları kontrol edebileceksiniz.

Puanlama ve yorum: uTorrent kullanıcıları tarafından dosyalara oylama yapılarak hatalı dosyaları görebilecek ve daha sağlıklı bir indirme işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Torrent Arama: Aramam motorunu kullanarak indirmek istediğiniz dosyayı kolayca erişebiliceksiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz ve Türkçe Hızlı Dosya İndirme Programı İndir – uTorrent İndir Download Yükle Bedava – Video, Oyun, Müzik BitTorrent İstemcisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir