Ücretsiz ve Kolay Ekran Görüntüsü Alma Programı İndir – Greenshot İndir Download Yükle Bedava

Ekran görüntü almak için kullanabileceğiniz programlarından birisi Greenshot isimli bu programdır. Kolay bir şekilde ekran görüntüsü almanızı sağlamanın yanı sıra gelişmiş özellikler de sunmaktadır. İster tam ekran, ister belli bir bölgeyi isterseniz de sizin seçeceğiniz bir alanın ekran görüntüsünü almanız mümkün.


Greenshot İle Ekran Görüntüsü Alma

Ekran görüntü almak için kullanabileceğiniz programlarından birisi Greenshot isimli bu programdır. Kolay bir şekilde ekran görüntüsü almanızı sağlamanın yanı sıra gelişmiş özellikler de sunmaktadır. İster tam ekran, ister belli bir bölgeyi isterseniz de sizin seçeceğiniz bir alanın ekran görüntüsünü almanız mümkün. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,2 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Bilgisayarı kullanırken her an ekran görüntüsü almaya ihtiyaç duyabiliriz. Bu gibi durumlarda bilgisayardaki “Print Screen” tuşuna basarak bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz ancak bu işlem tek başına ekran görüntüsüalmak için yeterli olmuyor. Ekstradan bir grafik programı ile uğraşmak gerekiyor. Tabii birden çok ekran görüntüsü almamızı gerektiren durumlarda da bu işlem çok zaman alıyor.

Greenshot

Bu gibi durumlarda ise Greenshot benzeri ekran görüntüsü almaprogramları oldukça işe yarıyor.  Greenshot’u bilgisayarınıza yüklediğinizde program arka planda çalışıyor. Ekran görüntüsüalacağınız zaman “Ctrl+print screen” tuşlarına bastığımızda birkaç seçenek çıkıyor. Bu seçenekler sayesinde ister direk ekran görüntüsü alabiliyor, ister resim düzenleyicisinde ekran görüntüsünü açabiliyor, ister direk yazıcıdan çıkarabiliyor, ister Microsoft Office programlarında açabiliyor, istersek de Imgur’a upladedebiliyoruz.

Ayrıca bkz: Greenshot Türkçe Yama İndirSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz ve Kolay Ekran Görüntüsü Alma Programı İndir – Greenshot İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir