Ücretsiz USB Virüslerinden Koruma ve Temizleme Programı İndir – USB Guard İndir Download Yükle Bedava

Ücretsiz olarak USB disk virüslerine karşı bilgisayarınızı koruyan USB Guard programı, oldukça başarılı ve ücretsiz bir programdır. Gizli ve farkedilmeden bilgisayara bulaşan USB virüslerinin bilgisayara bulaşmasını engelleyen bu program özellikle deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları için çok iyi.


USB Guard İle Virüslere Dur Deyin!

Ücretsiz olarak USB disk virüslerine karşı bilgisayarınızı koruyan USB Guard programı, oldukça başarılı ve ücretsiz bir programdır. Gizli ve farkedilmeden bilgisayara bulaşan USB virüslerinin bilgisayara bulaşmasını engelleyen bu program özellikle deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları için çok iyi.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 11,7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.4
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

USB Guard programını kullanarak virüslerin bilgisayara geçişini durdurabilir ve USB sürücüleriniz ile bilgisayarınız arasındaki tehlikeli yazılımların geçişi engelleniyor. Flaş disklerdeki autorun virüslerini diski takar takmaz tespit edebilmesi sayesinde bu dosyaları ve diskleri temizlemek mümkün hale geliyor. Sadece USB diskleri değil, aynı zamanda sabit diskinizi de taratarak önceden bulaşmış olan virüsleri de ortadan kaldırmak mümkün.

USB Guard

Bu virüsler genellikle sizin orijinal dosyalarınızı gizli hale getirirler ancak USB Guard sayesinde gizli hale gelmiş belgeve dosyalarınıza da erişerek onları diskten alabilirsiniz. Böylece aynı diskten başka bilgisayarlara virüs bulaştırılması da engellenmiş olacaktır. Aynı işlevi CD ve DVD’ler için de yapabildiğini söylemek gerek. Görev çubuğunda bekleyen program her an tehditlere hazır bir şekilde sessiz olarak beklemekte.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz USB Virüslerinden Koruma ve Temizleme Programı İndir – USB Guard İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir